Kazatel

Je si Rusko vědomo, že i po smírném ukončení konfliktu, bude muset nahradit škody a čelní představitelé (snad) souzeni?

Nebo jak to dle vás bude?

Odpovědi
Disraeli

Může za to Kalousek… škody jdou na něj.

_Bůh_

No uvidíme jestli ještě nějaké Rusko bude existovat, nebo to území zabere Čína.

hapiky

Rus nikdy nikomu nezaplatil za škody, které způsobily jeho vojska.
Kéž by tomu bylo teď učiněno zadost.

Dochy

Jak už jsem psal u jiného dotazu. Za úspěch lze považovat pokud Rusko z Ukrajiny odtáhne a příliš škodu nezvýší ☹
Čelní představitelé souzeni? To by je Rusko muselo vydat. Co myslíš, že udělá Putin až mu přijde žádost na vydání Putina?