led

Je problém pre ctených užívateľov vkladať odkazy na stránky, v ktorých sa nemusíte registrovať?

Všimla som si, že mnohí užívatelia sem vkladajú odkazy na stránky, kde sa musíte registrovať, aby ste videli, čo vám pýtajúci chcel povedať.
napríklad Facebook, Twiter a podobné stránky len pre registrovaných užívateľov.
Ale, čo keď sa niekto tam nechce registrovať, to vás nezaujíma.
To je v tom prípade druhotriedny, prípadne nežiadúci užívateľ? Jeho názor vás ani nezaujíma?
Ďakujem za vaše odpovede a názor.

Nejlepší odpověď
paul1

Ona te registrace asi má nějaký účel. Ale je fakt, že už jsem s s tím potkal a vadilo mi to.

Další odpovědi
Ametyst

Nikdy jsem se kvůli odkazu neregistrovala. Vždycky tam byla možnost odložit to na později, nebo se proklikat jinou cestou.

_Bůh_

V tom prípade to je druhotriedny, nežiadúci užívatel.

GM

Když narazím na takový odkaz, pomyslím si „vlezte mi na záda“.

Pepa25

Škoda, že nejde konkrétní, co a od koho vám vadí. Odkazy na sociální sítě (pokud jsou udělané dobře), tak jsou většinou otevřít i pro neuživatele (osobně to zkouším otevřením v anonymním okně). Pokud tu třeba dám odkaz na placený článek, tak chápu, že každý nemá registraci, ale chci uvést zdroj, a hlavně v takovém případě obsah komentuju.

led

Pepa25, nejde o konkrétneho užívateľa, ale prekáža mi pohľad dnešnej doby, „kto nevie anglicky, nie je registrovaný na sociálnych sieťach, nie je ani človek“. Ako môžete odpovedať na otázku, alebo ak neviete o čo ide, pretože je tu odkaz na stránku, kde sa musíte registrovať ak chcete vidieť , o čom je tu na tejto stránke písané! Tým ste automaticky vylúčený z práva odpovedať.

led

samozbožnený _Bůh_ , ďakujem za určenie môjho druhotriedneho, nežiadúceho postavenia. Som hrdá na to, že nie som _Bůh_

led

Ametyst, vidím, že druhotriednych, nežiadúcich, je nás viac.

Ametyst

Led- on nesnáší lidi a je nafoukaný, nevím na co a je mi to jedno.