Avatar uživatele
led

Je problém pre ctených užívateľov vkladať odkazy na stránky, v ktorých sa nemusíte registrovať?

Všimla som si, že mnohí užívatelia sem vkladajú odkazy na stránky, kde sa musíte registrovať, aby ste videli, čo vám pýtajúci chcel povedať.
napríklad Facebook, Twiter a podobné stránky len pre registrovaných užívateľov.
Ale, čo keď sa niekto tam nechce registrovať, to vás nezaujíma.
To je v tom prípade druhotriedny, prípadne nežiadúci užívateľ? Jeho názor vás ani nezaujíma?
Ďakujem za vaše odpovede a názor.

Upravil/a: led

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 791 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Ona te registrace asi má nějaký účel. Ale je fakt, že už jsem s s tím potkal a vadilo mi to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Nikdy jsem se kvůli odkazu neregistrovala. Vždycky tam byla možnost odložit to na později, nebo se proklikat jinou cestou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

V tom prípade to je druhotriedny, nežiadúci užívatel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

Když narazím na takový odkaz, pomyslím si „vlezte mi na záda“.

Avatar uživatele
Pepa25

Škoda, že nejde konkrétní, co a od koho vám vadí. Odkazy na sociální sítě (pokud jsou udělané dobře), tak jsou většinou otevřít i pro neuživatele (osobně to zkouším otevřením v anonymním okně). Pokud tu třeba dám odkaz na placený článek, tak chápu, že každý nemá registraci, ale chci uvést zdroj, a hlavně v takovém případě obsah komentuju.

Avatar uživatele
led

Pepa25, nejde o konkrétneho užívateľa, ale prekáža mi pohľad dnešnej doby, „kto nevie anglicky, nie je registrovaný na sociálnych sieťach, nie je ani človek“. Ako môžete odpovedať na otázku, alebo ak neviete o čo ide, pretože je tu odkaz na stránku, kde sa musíte registrovať ak chcete vidieť , o čom je tu na tejto stránke písané! Tým ste automaticky vylúčený z práva odpovedať.

Avatar uživatele
led

samozbožnený _Bůh_ , ďakujem za určenie môjho druhotriedneho, nežiadúceho postavenia. Som hrdá na to, že nie som _Bůh_

Avatar uživatele
led

Ametyst, vidím, že druhotriednych, nežiadúcich, je nás viac.

Avatar uživatele
Ametyst

Led- on nesnáší lidi a je nafoukaný, nevím na co a je mi to jedno.

Nový příspěvek