Midoc

Je pro technické služby města vhodný elektromobil?

https://www.tsta­bor.cz/techno­logie-ekologicke-likvidace-plevele/

Nejlepší odpověď
Alesh

Myslím, že víc než pro kohokoli jiného.

Další odpovědi
jáára

Ideální.
Když jezdím 4000 km za měsíc, tak bych potřeboval trolej. NAFTA FOREVER!

elkon

Záleží k jakému účelu. Třeba pokud vybírají odpadkové koše, tak ano, pohybují se mezi lidmi.

Michálek1245

Naopak si myslím, že pro technické služby města, které často stojí někde nastartované a dělají emise, jsou elektromobily velmi vhodné řešení. Jen to chce budovat nabíjecí stanice pro elektromobily , aby se mohly dobíjet v podstatě každé větší vesnici. Jakmile tam není aspoň jedna, tak je jistota, že tam ten elektromobil nikdy nebude. Protože nabíjení z běžné sítě je záležitost na celou noc a ještě to stojí kvantum peněz. 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@jáára: Kolik máš průměrnou spotřebu?

jáára

Hodně. Starší Sprinter. Ale natankováno mám hned.