Je připravena Policie ČR na zásah proti případné demonstrace…

… 17 listopadu t.r. ? Lidové Milice už doufám nejsou!

Nejlepší odpověď
Drap

Policie je připravena vždy , i s vodními děly.

Další odpovědi
anonym

Proč? Poslední nezákonné demonstrace skončily po 17.11.1989. O d té doby je ze zákona povoleno demonstrovat, pouze je ohlašovací povinnost. Což ovšem třeba pan Paroubek v roce 2005 na Czech teku nějak nepochopil a vyslal vyzbrojenou policii tvrdě zasáhnout proti povolené akci na soukromém pozemku, kde došlo ke krveprolití .

ten který je

Myslím že PČR je připravena zasáhnout v případě,kdy by mělo dojít k ničení majetku nebo k násilnostem­.Lidové milice už neexistují a byl vydán pokyn k jejich rozpuštění.To bys měl jako vzorný volič KSČ vědět.;-)
Doplňuji:
http://www.us­trcr.cz/data/pdf/pa­met-dejiny/0802-099-108.pdf

anonym

ten který je,já jsem volič KSČM a nikdy jsem nebyl volič KSČ i přes perzekuce které z toho vyplynuly!

anonym

Drape,pionýrské heslo ?