lukas.zmizik

je přijatelné, když se žena zeptá muže, proč jí miluje a on řekne, že důvod nezná, že to tak je a tečka?

mě příjde, že žena se takto občas zeptá a čeká, že jí chlap vyjmenuje všechny možné různé důvody a bude u toho kreativní a snad na to aj složí básničku a přitom si neuvědomuje, že když chlap na to odpoví „miluju tě, prostě to tak je, tečka“ …tak se to možná nezdá, ale je to ta nejpěknější odpověď…

uvědomují si to ženy?
nooo.. kdybych jí řekl, že jí miluji kvůli tomu, že , co já vím, skvěle tančí a ona to pak až bude starší zapomene, bude mět pocit, že už ju nemiluju, že není co bývala…

btw: kdybyste teda někdo fakt chtěl skládat básničku, tak tady je pomůcka: http://www.ry­my.cz/rymy.php

Nejlepší odpověď
bolak

Taky už jsem o tom přemejšlel, hlavně proto že jsem poznal pár, který se právě kvůli této větě rozešel, respektive kvůli pánovu půl druhé minuty trvajícímu mlčení. Chyba ale samozřejmě nebyla v tom že on mlčel, ale v tom že ona položila tak hloupou otázku. Ona si jeho mlčení vyložila jako že „no když nevíš proč mě máš rád, tak to v tom asi vážně nemá smysl dál pokračovat“, jenže co na to měl říct, že proto že je krásná nebo chytrá? Že se mu líbí její vlasy nebo prsa? Ano, je to pěkné takhle jí mazat med kolem huby, ale co kdyby třeba měla autonehodu a popáleniny v obličeji? Přestal by ji mít rád, když už by nebyla tak hezká? Co kdyby prodělala nějakou nemoc s postižením mozku a utrpěla by její inteligence? Měl by jí dát proto kopačky? Co rakovina prsu, chemoterapie, vypadání vlasů? Všechno jsou to dost stupidní důvody, když se nad tím hlouběji zamyslíte, stejně tak jako odpověď že na ní miluje to, jaká je, vždyť za rok může být úplně jiná. No prostě na takovýhle typicky ženský otázky by měla bejt k dostání nějaká specializovaná kniha, kde by člověk jen nalistoval a hned by tam byla i správná odpověď, jinak se prostě nehneme z místa..

Další odpovědi
marci1

Miluji Tě, protože JSI … 🙂
Miluji, když se na mě díváš,
Miluji, když mě něžně líbáš.
Miluji, když mě tajně hlídáš,
Miluji, když mě ráda vídáš.
Miluji, když mě celé tělo hladíš,
Miluji, když mě v létě ledem chladíš.
Miluji, když mě pevně objímáš,
Miluji, když se na mě podíváš.
Miluji Tvé tajné pohyby,
Miluji Tvé malé pochyby.
Miluji Tě takovou, jaká jsi,
miluji Tě,i když zrovna se mnou nejsi.

Dochy

Mohu říct, že se mi líbí tohle auto, protože má pohodlný sedačky a červenou barvu 😉
Ale láska není obchod abych na jednu stranu sepsal klady, na druhé zápory, vše sečetl, odečetl a podle výsledku určil, zda daného člověka miluju, nebo nenávidím.

Může se zeptat, co konkétního se mu na ní líbí a co ne. Ale i tohle je poněkud riskantní otázka, na kterou bych si rozhodně dával bacha zvláště v nějakém rušnějším nebo nejistém období vztahu. On se pak člověk může dozvědět něco, co se ani dozvědět nechce 😉

horke-kakao

No z pohledu ženy to je myslim tak, že se chce ujistit, že ji miluješ a že se jenom tak nedáš odlákat za jinou „taky hezkou“, proto se ptám jsem tlustá? jsem pěkná? jsem pro tebe ta jediná? proč mě máš rád? proč se ti líbím? proč si mě chceš vzít? jednou když jsem měla ženské dny,řekla jsem mému současnému příteli „řekni mi, že jsem nejhezčí na světě“ (škádlivě). všechny tyhle otázky vyžadují pouze jednu odpověd: nejsi tlustá, jsi hubená s krásná, nejsi pěkná, ale nádherná; jsi a budeš pro mě vždy ta jediná, mám tě rád, protože jsi jedinečná, výjimečná, sebejistá, svá; mám tě rád takovou, jaká jsi, líbíš se mi, protože žádná nemá takovou tvář, srdce, oči, povahu, jako máš ty… (to je odpověd na všechny otázky) a samozřejmě, že pro mě jsi ta nejkrásnější na světě…

pokud odpovíte něco jiného nebo se budete dlouho zamýšlet, tak se to bere, jako že o nás pochybujete, případně myslíte, že jiná je lepší v tom a tom (to si myslet můžete, ale nikdy to neříkejte nahlas, minimálně ne tehdy, když se ujištujeme). můžete si vlastně myslet, co chcete, ale my chceme každá být pro vás jedinečná, neodolatelná a ta nejlepší ve všem. i když nám to nejde třeba nejlíp, tak pro vás to musí mít hodnotu.

nooo a třeba můj ted už ex mi třeba řekl, že mě miluje, protože jsem hezká, jiné důvody neřekl a dotedka mi to připadá jako nedostatečný důvod, protože mi to třeba prostě nestačí (to už je lepší kdyby řekl,že důvod nezná, ale podle mě by teda člověk měl vědět, proč s někým je a pokud to neví, tak teoreticky nemá důvod v tom vztahu být, a tudíž to pak vypadá jako že je s tou holkou „z nouze“ jestli mi rozumíš)

MK44

Jestli „přijatelné“, nevím. Pro milostivou, kterou pálí „dobré bydlo“ asi ne. Ale rozumné? Určitě! Rozpitvávání „vztahu“, lásky, kdo koho víc a proč miluje apod. totiž nekončívá dobře.

Lorgins

Ještě, že takové otázky nekladou moc často muži :D

Rozhodně to přijatelné je, měla by to pochopit a „vycítit“ z tvého chování. Plané řeči „kolem“ mi přijdou zbytečné, netřeba slov.

Dochy

Kakao: Sice chápu, ale je ti trochu neshoda mezi mužem a ženou. Žena chce na svou otázku slyšet nějakou lichotku, nebo ujištění. Ale muž, pokud to vezme vážně, se ze všeho nejdřív snažit najít přesnou odpověď (což nedokáže). Samozřejmě se muž může přeučit na lichotníka, ale obávám se, že v přirozenosti většiny mužů to nebude…