Co vlastně milujeme? Na co čekáme?

„Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.“
Říkáš,že miluješ vítr,ae když fouká,zavíráš okna…
Miuješ déšť a pak když prší,vezmeš deštník.....

„Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij…

Díky za názory.

„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
„Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti…“

Nejlepší odpověď
Awe

Hned po ránu tady dáš takovou otázku…Dej si chvilku „voraz“, jinak dobré ráno

Další odpovědi
annas