vita

Jsem i ted parohač???

Ahoj,najde se tu někdo na partnerské vztahy?? Jsem s ženou již 9let. V 7 roce jsme meli krizi ,žena si našla staršiho chlapa a měli jsme před rozvodem. Po roce stahla rozvod a že budeme rodina,role manželky ji vydrželo 2 mesice a rok opět bez sexu.Co si o tom myslet??Leza na facebook,badoo. A tvrdi mi jen stejny blaboly že nic se neděle a že nikoho nema(byla by blby kdyby se přiznala)Co dal??Mam si nabrnknout milenky a hrat stejnou hru???

Nejlepší odpověď
Drap

Tady ti fundovaně asi nedokážeme poradit. Co navštívit, nejlépe oba dva, manželskou poradnu ?

Další odpovědi
anonym

Otázka je: Jak se cítíš? Zřejmě máš vedle sebe partnerku, které z nějakého důvodu „nestačíš“. Vůbec to nemusí být Tvoje chyba. Jsou prostě lidé, kteří by vůbec neměli vstupovat do manželství, protože pro to nemají základní předpoklad – potřebu s někým žít a být s ním.
Tvá žena je nejspíše právě taková květinka, které zázemí rodinného života nic neříká. Období 7 let je krizové pro většinu manželství. Na tom není nic divného. „Nabrnknutí staršího chlapa“ už by k zamyšlení vést mělo.
Pokud u Vás nefunguje manželský sex, tak je tu velký problém. To totiž signalizuje, že jedna z podstatných součástí vztahu mezi partnery je pryč. Tobě to nevadí? Nejspíš bys měl zkusit projevit více něžnosti a aktivity. Pokud narazíš na nezájem, tak se přestaˇbn rovnou snažit a srovnej si v hlavě, zda chceš dále pokračovat v „kamarádském“ vztahu se ženoiu, která Ti nejspíše při první příležitosti, kdy ji okouzlí někdo jiný (klidně to může trvat i pár let) stejně odejde.
Virtuální cvztahy jsou NEBEZPEČNÉ. Mám známé v Austrálii, kteří se kvůli tomu málem rozvedli. Manželka si „jenom“ psala s pár lidmi. S jedním to ale začalo být intenzivnější a osobnější psaní. Chtěla nakonec kvůli tomu odejít za chlapem, kterého nikdy ve skutečnosti neviděla. Nakonec manžel prodal počítač a za pár dnů se vše uklidnilo. Blbý, když se v dnešní přetechnizované době někteří jedinci nechají tak snadno zmanipulovat.
Tvůj poslední dotaz nezní právě optimisticky. Milenky… co Ti to vyřeší ve vztahu k manželce. Budeš spokojenější, nebo dokonce šťastnější? Asi ne. Je to jen „vytloukání klínu klínem“.
Zamysli se nad tím, co vlastně chceš. Pokud spořádanou rodinu, asi bude třeba si s manželkou důkladně promluvit a třeba i v manželské poradně. Na základě toho, co Ti řekne, se budeš muset rozhodnout, co dál.
Badoo,fb a jiné servery jsou „kecací“. Není to téměř k ničemu, pokud zde člověk nehledá únik před samotou. Proč by ho tu měla hledat vdaná žena?
Žiju sama tak vím, o čem mluvím. Když jsem s přítelem, nemám potřebu ani touhu vyměňovat si s kamarádkami informace o dětech a vaření. To dělám opravdu jen, když trčím pár dnů sama 100 km od něj.
Přestaň myslet na parohy a zvaž, zda z Tebe spíš manželka nedělá hospodářské zvíře s rohy. Udělej si jasno sám v sobě a snaž se zjistit, jak na tom Váš vztah skutečně je. Pokud je to ale vztah rok bez sexu, tak to nevěstí nic dobrého. Záleží jenom na Tobě, zda máš manželku natolik rád, že jí budeš stejné chování tolerovat i nadále. Život nemá být o čekání na to, až se stane „zázrak“. Tomu zázraku bys měl jít naproti a nečekat na to, až Ti bude šedesát.

Damiana

Jde ti jen o to nebýt paroháč nebo mít šťastné manželství? Jakou roli v něm hraješ ty? Pracuje manželka? Máte děti? Jsi to pouze ty, kdo zabezpečuje rodinu? Jestli je tvá žena pořád sama, potřebuje nějaké „vzrušení“, které si najde kdekoli a kdykoli. „Neboj“, lidé si byli nevěrní i bez internetu, jen se tak rychle neprofláklo. Současná doba si o to říká, možností je hodně a lidi jsou slabí. Když nejsou zamilovaní. Kdyby tě tvá žena milovala, pokecá si na netu, ale nedá ti možnost pochybovat o její lásce. Chápu, že když už podvedla jednou, podezíráš ji na každém rohu. Toho se jen tak nezbavíš. Ten červ tam bude hlodat pořád a až jí rupnou nervy (nebo tobě), váš vztah se rozpadne. Nebo si tebou bude naopak tak jistá (bude vědět, že se o ni bojíš) a začne tebou manipulovat. Opravdu záleží jen na tvé vlastní síle odpuštění a zapomenutí – a to je setsakra těžké. Ve vztahu se můžeš časem hodně trápit a to není hezký život. Víš, pokud zdravá, mladá žena netouží (dlouhodobě) po sexu se svým mužem a přitom je schopná mu zahnout s jiným, velká láska to nebude. Nutit ji nemůžeš.
Zkus se zamyslet, kde se mohla stát chyba. Jak začaly vaše problémy? Proběhla nějaká změna. Promluv si s ní otevřeně o tom, jestli má váš vztah ještě nějakou cenu. Co by si přála a jestli se o to s tebou bude snažit. Zkuste znovu „prožít“ situace, kdy jste se do sebe zamilovali. Zvyk je zabiják každého vztahu, přidejte romantiku. Držím ti palce, ať ti to dobře dopadne. 🙂