zjentek

Je pravda, že ženám slouží pevný vztah s mužem výhradně coby prostředek k cílům, tedy pouze jako předmět?

Pokud by to bylo pravdou musely by vztahy z pohledu ženy fungovat třeba jako oděvy (nebo jiné VĚCI). Ty, třebaže krásné, se po čase „ohrají“ a je třeba obměnit šatník. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni to pravda. Je to nesmysl.

Další odpovědi
aliendrone

Až tak moc bych to netrivializoval. Hele, buď fér. Jo, my chlapi JSME (mimo jiné!!) pro ženy „samodoplňovací kasička“, ze které se musí stále čerpat. Jsou tak od přírody nastavené. Podobně jako my, když chceme KAŽDOU (no, SKORO každou 😉 ) babu… PŘEFIKNOUT! (A je úpo fuk nějaká láska a tvůj aktuální status v tomto ohledu.)

Vzbudils nakonec moji zvědavost, protože toto téma je takový tvůj evergreen. Jasně, každý máme „svá témata“ (já bych třeba doblba diskutoval na téma „černé díry“ [jakkoliv mám na mysli „jiný typ“, než TY, ale ani „těm tvým“ bych se coby tématu vůbec nebránil]) 😉 , každopádně bych rád věděl PROČ? 😮

PROČ tě to tak bere? Neříkej, žes NIKDY neudělal „úkrok stranou“ (ač jsi jinak byl úpo zblbej do svý baby, láska jako hrom) a pak ses necítil jako debil. Nepoložil sis (VZÁPĚTÍ, když bylo po všem) PROČ proboha to dělám, vždyť to vůbec nemám zapotřebí (a pak ses cítil jako JEŠTĚ VĚTŠÍ DEBIL). A ve finále ses prokoumal do modelu „kdyby to udělala ONA MNĚ“ – kdepak, žádný rozchod, ale ROVNOU BYCH JI ZABIL! (a s tímhle ses dopracoval k tomu, že jsi asi úplně největší debil na světě);-) 😁
No… a PŘESTOŽE tohle všechno víš, tak se ti to klidně stane ZASE! Jindy, s jinou, ale STANE SE TO a to NAVZDORY všemu výše zmíněnému. PROSTĚ MUSÍŠ, příroda si to VYNUCUJE (to je na delší rozbor). Vyčítat ti to? Tak to je stejná demence, jako vyčítat ženám, že „jsou na prachy“, že „tebou manipulují“ (tedy ty, které to UMÍ) atd. atd., protože i ONY jsou tak přírodou „naprogramovány“. Jediný rozdíl (bez ohledu na pohlaví) je v tom, že jedni to zvládají LÉPE, než jiní.

Že jsem pro tebe neobjevil Ameriku je mi jasné. Co mi jasné není je to, CO tě na tom tak bere a TO MĚ ZAJÍMÁ. TAK VEN S TÍM! (Jinak na Prajzské přistane kosmická loď Nostromo – doufám, že víš vocogo!) 😉 😁 😁

elkon

Opět prázdné kecy.

zjentek

Elkon, nejsou prázdné, je v nich hloubka.