Meggie2

Je pravda, že v Chorvatsku všechno rapidně zdražilo?

Odpovědi
led

Ano, ceny sa začali „zaokrúhlovať nahor“, hlavne v turistických oblastiach.

Ametyst

To se snad dalo předpokládat, že přijetím eura se všechno zdraží. Jako všude jinde v eurozoně.

cappuccino

V kazde zemi, ktera zavedla euro, sly ceny nahoru. A v turistickych oblastech se to pocituje nejvic.
Doporucuji si precist nekolik tipu, kterych je na netu dost. Napr. kde natankovat, kolik stoji dalnicni znamka, kde se plati za lehatka (7–10€), na kolik vyjde jidlo v restauraci, jake jsou ceny v supermarketech – a podle toho cestu naplanovat.
Ale i tak: levne tam neni a uz asi nikdy nebude!

da ny

Ano,
údajně to odradilo lidi od dovolených v Chorvatsku.
Provozovatelé destinací naříkají…

Pepa25

Ne. Zdražilo tam stejně jako v ČR a v jiných zemích. Akorát jak tam lidé obvykle jezdí jednou za rok, tak vidí zdražení skokově. Představte si, že byste přišla do své samoobsluhy po roce …

led

College, otázka neznela na porovnávanie „dovolenkových cien“ v oblasti Stredozemného mora.

Emefej

College> jsi si jistý, že jsi porozuměl otázce?