Marty Koller

Je pravda, že světová válka je ta nejhorší věc, která se může stát?

Souhlasíte s tím, že ani pandemie, vybuchnutí sopky nebo jarderné elektrárny není tak hrozné jako válka?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, jaderná válka by byla jistě fatální, ale pořád je tu možnost, že část populace přežije. Ještě horší by byla srážka s velkým asteroidem nebo s velkým blbcem. To nepřežije nikdo.

Další odpovědi
Ametyst

Světová válka je hrozná, ale podle mě horší jsou občanské války: sousedi jsou najednou nepřátelé, co vás chtějí zabít. Lidé, co mluví stejnou řečí, znáte je dlouhou dobu, a pak najednou jste onálepkovaní a zralí na odstřel. To je příšerné.

paul1

Světová válka k nejhorším událostem bezpochyby patří.

xiperio

Je to jedno z nejhorších

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.