michalds

Je pravda, že ostrá jídla vyhání parazity z těla?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, MuDr. Jan Vachek uvádí: lze doporučit pravidelnou konzumaci česneku a ostrých, pálivých jídel (chilli, čínská, japonská, mexická kuchyně), pokud nemáte obtíže se žlučníkem. Kuchyně těchto národů obsahují pálivé koření i mj. jako prevenci onemocnění parazity.
https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/paraziti-sktkavky-42088

Další odpovědi
K.J.Erben

Ano, odzkoušeno. Hlavně česnek.

annas

Něco na tom je, ale nepůsobí na všechny a ne vždy. Záleží na tom, jak máte „zanesené“ tělo.

Pročtěte si článek, dovíte se víc, které druhy potravin mohou pomoct třeba proti tasemnici atd. Jinak pomáhá zázvor, kurkuma, muškátový oříšek, pepř, stejně tak různé bylinky,.

Jeden z nejlepších prostředků je česnek, pokud ho dotyčný snáší.

http://www.moje-pravdy.cz/zdra­vi/rady-a-recepty/zdravi/1207-mete-se-zbavit-parazit-jednoduchymi-vcmi-z-domacnosti

Drap

Ne vždy a e všechny, některé přísady do jídel tomu napomáhají, česnek, chili, pepř …

Edison

Možná… některé… jiné zase možná ne…