jirka F

Je pravda že o nás vláda vše ví?

Kam chodíme a je to prostě jako ve filmu správci osudu?

Nejlepší odpověď
Filip84

Není. Třeba to, co si myslíš, vláda neví.

A pokud, pořád, netaháš s sebou placatý přístroj, jako kočka koťata, tak nemá jak vědět, to by to muselo být, jako když jsi turista v KLDR. A to, zase, není.

Další odpovědi
led

Spočítajte si koľko obyvateľov má ČR. Myslíte, že by niekto poznal všetko? Vláda má iné povinnosti, než zaoberať sa každým „smrteľníkom“.

elkon

Vládu jednotlivý občan nezajímá, proč taky.

Filip84

Ono to všecko stojí na těch antisociálních & asociálních sítích:

Jinak máš kamery, ano, máš, ale u nás nemají běžné kamerové systémy, „na vesnici“, tak propracovaný systém, jako třeba v UK, aby byl s to rozpoznat obličej atp. Nehledě na to, že kamery nemají obce, které nemají obecní policii, nebo smlouvu s obecní policií jiné obce, protože spravovat kamerový systém může u nás jenom policie, nebo obecní policie.

Pokud máš basic phone, tak jistěže jde udělat nějaká mapa pohybu podle authentifikace terminálu k BTS, ano, ale z toho by šlo, maximálně, zjistit, pod kterou tou BTSou ten terminál byl, od kdy do kdy, a podle síly signálu i zhruba vzdálenost, v jaké od ní byl, ale hodně zhruba. Takže bys, například, věděl, že tebou sledovaný člověk byl přihlášený pod BTS na tom a tom komíně, tak bys si do mapy píchl kružítko bodcem do místa toho komínu, a podle signálu, zhruba, v jaké byl vzdálenosti, ale to je třeba 600 – 1,500 m. Tak bys si roztáhl, podle měřítka, kružítko na šest set metrů: udělal kružnici, pak na 1,500 m: udělal kružnici a všude mezi tím by ten účastník mohl být. O takto přesných údajích se ale můžeme bavit u vysokofrekven­čních LTE, či UMTS, BTS, u GSM to spíš bude něco, jako 9 – 15 km, to samé u LTE 800, či UMTS 900. Vím to, bavil jsem se o tom, že když se třeba hledá ztracený fakan, a má u sebe telefon, a je zapnutý, tak si policie vyžádá údaje od operátora, ale nevím, že by to výrazně pomohlo. Pomůže to třeba v tom, že víš, že už je v úplně jiné vesnici, ale úplně, jinak to nezjistíš, nic víc to ale moc neřekne.

Ne, to dělají ty placatice a fuckbooky. To má čtečku otisků prstů a kameru vepředu, 87 mikrofonů, GPS antény, a k tomu GALILEO, a bůhví co ještě, takže ano, tam se dá jedinec lokalisovat na jednotky až desítky metrů, a dá se odposlouchávat, odpozorovávat, skoro cokoli.

Naše vláda se k tomu nedostane, to spíš „strejčkové“, nadnárodní zájmové skupiny, je to o penězích, co si budeme říkat.