jirka F

Je pravda, že když se něco někde uhnízdí, velmi těžko se toho pak člověk zbavuje?

Ať je to na internetu, nebo v PC, nebo ve zdravotnictví, nebo v závislostech.

Nejlepší odpověď
elkon

To je relativní, záleží na každém a na jeho přístupu. Někdo řeší problémy snadno, někdo hůře a někdo je nad věcí. Rázný člověk řeší věci lépe, nerozhodný člověk těžko. Někdo přemýšlí než něco udělá, někdo raději riskuje. Také záleží o co se jedná.

Další odpovědi
zjentek

Jistě, nejlépe to vidíme taky při institutu manželství.

aliendrone

Pokud jde o jistou mně známou (nemohou jmenovat – diskrétnost, chápeš), tak to platí až tak, že seriózně přemýšlíš o VRAŽDĚ! Kam se na ní hrabe stalker Rokio! 😂

Filip84

No jistě! Třeba Ty tady, že? 🙄 Nebo Rokio🤪 král škrotů, že? 🙄🙄