Rokio

Je pravda, že když řidič srazí chodce, ale nedojde ke škodě na zdraví, ani na majetku, tak nejde o dopravní nehodu?

Jinými slovy nikdo nebyl zraněn a škoda na majetku byla žádná. Přesto jeden či více účastníků silničního provozu mohl něco porušit, takže kdyby u toho byl policista, tak by mohl někdo dostat pokutu.

Odpovědi
cappuccino

Kdyz k nicemu nedoslo, nemuselo se nic resit, tak logicky ani nejde o dopravni nehodu!!

Filip84

Kecáš! 👿 Normálně, nepokrytě, lžeš! 👿 Tobě nejde o to vědět to, na co se ptáš. 🙄👿 Kdyby Ti šlo o to vědět to, na co se ptáš, tak taký kokot nejsi, abys nebyl s to zadat do Google „dopravní nehoda definice“. Ani nemusíš nic rozklikávat, Google Ti to přímo vypíše! 🙄👿👿👿 A nebo se seber, uvař si nudle na červeno-bílo, dej do kastrůlku, hezky, uvař si slabý a sladký čaj (takový vařej v ústavech – tak ať si zvykáš, na ústavní nápoj! 😈), zavaž si to do uzlíčku a jdi na policejní služebnu, jak šel Honza do světa. A až tam doputuješ, na tu policejní služebnu, tak jim tam ten svůj „hrozný“ případ popiš. A oni Ti to vysvětlí, třeba se o Tebe i postarají, třeba už nepůjdeš, s ranečkem, domů, ale pojedeš sanitním vozem ve vhodný ústav! 😈 A tam, jak Tě uvidí psychiatr, tak už Tě nepustí! 😈😎

Tobě jde o to kušnit, otravovat❗❗❗ Luft všem okolo jenom proto, protože Tebe pojebalo, protože do Tebe picnul automobil. df má pravdu!: jsi Satan, jenom otravuješ❗❗❗ Luft, kde můžeš! 👿

Stalo se úplný hovno, příště se stane víc, a pokud se nepoučíš, jednoho nekrásnýho dne Tě to zabije. Probírali jsme to tu XX-krát, víš moc dobře, že jsi na to pako, že jenom všude zavazíš a máš normálně problém přejít cestu. Tak máš mít „Ordonanz“, nebo být v „ústavu šlechtičen“, nebo někde v detenci, nebo tak něco. Tečka. Uzavřená věc, na věky věků, amen! 🙄👿