Spartaboy

Je pravda, že když jíte s odporem zdravé jídl, tělo to nedokáže tak využít?

Myslím že Louise Hay by řekla že ano. Nebo je to blbost? A je prokázáno že t..

Je pravda že když jíte s odporem zdravé jídlo tak to tělo nedokáže tak využít?o tak není?

Nejlepší odpověď
Fm2.0

Myslím, že to tak určitě je. A platí to u všeho, co děláme. Nemůže se nám dařit v něčem, co děláme s odporem, i když je to prospěšná věc.
Pokud jde o to jídlo, tak problémy se žaludkem a celkově s břichem jsou kvůli špatné náladě. Kvůlli stresu, depresi a jiným. Celý trávící trakt to jídlo nepojme moc dobře, když to jídlo budeme odmítat, nutit se do toho a bude nám připadat odporné. To se podepíše na tom zažívání a tělo to dobře nezpracuje a ty potřebné živiny ani nepříjme.

Další odpovědi
da ny

Ano, je to pravděpodobné.
Obávám se, že seriozní studií/výzkumem se nikdo zabývat nebude.
Vše co děláš, dělej s chutí a rád/a. Tím se řídím řadu let (bohužel, vždy tomu tak nebylo).,

Pepa25

Není. Není pro to žádný logický důvod (pokud neuvažuju, že se odpor projeví následným vyzvracením).