jirka F

Je pravda že když člověk o něčem neustále mluví že se to nakonec stane?

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak když budeš neustále mluvit např. o penězích, nebo o lásce, tak se nakonec stane to, že je buď poznáš, anebo taky nepoznáš. Druhá možnost ale neznamená, že o nich nemůžeš nadále neustále mluvit! (; D; D;

Další odpovědi
paul1

Tady je návod, je třeba to vyzkoušet:

Zdroj: https://inner-light.ning.com/fo­rum/topics/na­vod-jak-napr-privodit-dest-nebo-neco-obdrzet-anebo-si-k-sobe

Lotr2008

Ne nutně, záleží na okolnostech.