Rokio

Je pravda, že dnes jsem nemusel jít do práce, protože Bůh vyslyšel moje modlitby?

Nadřízená dnes volala, ať nejdu do práce. V práci jsem byl v úterý, ve středu a ve čtvrtek.

Dneska se mi nechtělo jít do zaměstnání, protože jsem si chtěl prodloužit víkend. Včera v noci jsem se pomodlil k našemu pánu, aby dnes nebylo nutné jít do rachoty. Pán Bůh mé přání vyslyšel, a to ani nejsem pokřtěný.

Je to boží dílo? Co myslíte?

Odpovědi
Kelt

Tak možná, že Bůh vyslyšel modlitby tvé nadřízené, která si třeba přála, ať má co nejméně zmetků, ať je klid práci a pod. A nebo tě Bůh vyslyšel, a má s tebou nějaký plán.

ivzez

Nesmyslně formulovaná otázka.
Bůh nemá se zákoníkem práce nic společného.
(Nešlo o vyslyšení modliteb.)