kus88833

Je pravda, že chce v roce 2023 schválit EU zákaz uzení masa kouřem?

Prý bude povolené jen uzení chemické tj. tekutým kouřem

Odpovědi
elkon

Není to nic nového, jak je možno číst v odkazu: https://casopis-sifra.cz/zakazane-uzene-proc-se-nesmi-maso-v-evrope-nadale-udit-kourem-ale-poleva-se-misto-toho-chemii/

Pepa25

Ne, není, je to klasická dezinformace.

kamilhorny

Tak hlavně, že Pepa25 je informován co se stane v roce 2023 :)

zjentek

Jasně. A jako přílohu plánují jen tekutý chleba!

Ametyst

Je dobré sledovat odborníka na evrounijní právo Tomáše Břicháčka. Podává přehled o tom, co řeší a schvaluje Evropský parlament každy týden. “Tomáš Břicháček – Týden v EU”.

EKSOT123

To asi ne. Ale třeba k tomu někdy dojde, protože kouřem uzené maso je často chutnější. Což je nespravedlivá konkurenční výhoda. A také by se dosáhlo snížení spotřeby uzenin, což je pozitivní pro zdraví společnosti. Uzeniny ošetřené tekutým roztokem totiž velmi často tak silně a podivně páchnou uzeninou a to i do hloubky( stažení kůže z buřtu nepomůže).

VaclavZeman

ano.

Pepa25

elkon: není trochu podivné, že o tom píše JEN tento web? Navíc: https://www.nfnz­.cz/konspirac­ni-server-casopis-sifra/

Ametyst

Pepa25: Nepíše o tom jenom tento web, ale i zahraniční. Stačí zadat klíčová slova. Mohl byste si už dávno všimnout, že příkazy, zákazy a buzerace jsou nedílnou součástí vládnutí EU.