Martinek :)

Je pravda, že Babiš fingoval očkování proti koronaviru?

Nejlepší odpověď
elkon

Hoši už jste paranoidní, za každým rohem vidíte bubáky.

Další odpovědi
Drap

Osobně tomu nevěřím. Jsou to smyšlené výmysly! Je snad nějaký důkaz? Nebo je to jen " jedna paní povídala_!
Vidím v tom pouze to, že každý výmysl který poslouží k pošpinění Babiše, vlády a Zemana je dobrý.

Ametyst

Je pravděpodobné, že dostal vitaminovou injekci. Aby byl přesvědčivější, vedle něj očkovali stařenku. Teď si vláda, která zachází s obyvatelstvem hanebně a likvidačně, najala herce, aby za peníze daňových poplatníků přesvědčili daňové poplatníky o správnosti očkování.

Pepa25

Ne.

autacek

Ani bych se nedivil, co bylo ve stříkačce se v televizi nezjistí.

Jisté je pouze to, že i přes očkování nosí stále respirátor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

autacek, „Jisté je pouze to, že i přes očkování nosí stále respirátor.“
Očkovanie sa robí dvojfázovo, to znamená 2 očkovania, Zatiaľ bola len prvá fáza. Takže povinnosť mať zakryté ústa a nos naďalej platí.

Ale aj po 2.očkovaní, pokiaľ toto „zakrývanie dýchacích otvorov“ nebude legislatívne ošetrené, s tým, že očkovaní proti covidu19 (a jeho variantam)
musia používať prostriedky proti šíreniu víru zakrytím úst a nosa, tj.rúšku, šatku, respirátor. budú musieť zjavne aj 2×očkovaní dodržiavať povinné nosenie rúšok, respirátorov, šatiek.
Nevšimla som si, že by sa legislatíva na tieto prípady už pripravovala. (to by museli asi zmiznúť nariadenia o povinnom používaní rúšok v MHD… a stačí len málo, k výnimkám pridať slová "s potvrdením 2× očkovaní vakcináciou)

Ametyst

Drap: Když se lidem nic nevysvětlí, a vláda ani nezdůvodní, proč a co kdy zavře, jedná z pozice síly, tak se nikdo nemůže divit, že lidi napadají různé teorie a osobitá vysvětlení.To proto, že s lidmi nikdo nemluví, jen mají držet pusu a platit. Jenomže už není z čeho. Zoufalí lidé, kteří už nemají co ztratit, budou dělat zoufalé věci: konspirace jsou to nejméně škodlivé.

Pepa25

Konspirace jsou nejvíce škodlivé. Místo aby lidé řešily podstatu problému, řeší kraviny.

autacek

Tady by měl jeden pocit, z toho zarputilého hájení Babiše, že při jeho očkování tam snad někdo z nich osobně byl 🙂 Osobně nemám důvod jeho očkování nevěřit, ale faktem je, že se rozhodně nedá věřit všemu.
To potvrzuje ostatně třeba i toto video, dokládající, že ne vše co člověk v televizi vidí, musí být pravda.
https://youtu­.be/IvY-Abd2FfM

Mc Merkurion

… proboha, snad jsi tomu nevěřil ???

autacek

@McM myslíš jak Guru Hrabiš dostal statečně včelku? Neměli by mu postavit rovnou pomník na Letné?

Mc Merkurion

… ne, tý tvý pohádce v odkaze jako ukázku manipulace tv …