Rokio

Je povolené si v pekle opéct buřta?

Pokud bych se propadl do pekla, myslíte si, že mi satan dovolí si opéct buřt v něm?

Nejlepší odpověď
annas

Copak duše potřebuje buřty a jiné poživatiny? Jedině že by pekelník buřt přidal do kotle k vaší duši, která se bude smažit.

Ale nevím, nevím, zda by i tak se nasytila, když je nehmotná a netělesná? .

Přece víte z pozemského života, že „nejen chlebem (buřtem) živ je člověk , ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“

Další odpovědi
Kepler

V pekle je povoleno vše, třeba si objednat i sociální pracovnici. Jakmile to ale budeš mít téměř v rukou, tak ti to hned seberou. V tom je to peklo!

hapiky

Ti, co si peklo „zaslouží“, ti se tam budou opékat sami. Jestli tam chceš něco propašovat, tak raději nějaký ohnivzdorný oblek.

Jose1f

Musel bys písemně požádat Lucifera o povolení. Napiš na papír "OPÉKAT NELZE VYHODIT a nech si to od Lucifera podepsat. Potom až budeš mít chuť na opečeného buřta, tak napiš čárku za slovo OPÉKAT a ukaž to hlídacímu čertovi. Ten tě ochotně nechá buřta opékat. (Opékat, nelze vyhodit.) Až se buřtů přejíš, tak čárku přepiš za slovo NELZE a hlídací čert tě vyhodí zpátky na Zemi. (Opékat nelze, vyhodit.) Nezapomeň si utrhnout čertí chlup, nosí štěstí.

Drap

Určitě ne.Domácí strava neni povolena!

Sebevědomí

Všechno je dovolené. Když si chceš opéct buřt udělej to, přece neumřeš hlady nebo ano? Ale měl by jsi jíst zdravě. Takže ti doporučuji jíst alkalické jídlo jako je zelenina. Poděkuješ mi později. S bohem.

Lurius

Myslím že by si mu vysvětlil co to je a rázem by si skončil jako hromada buřtů :D

luckykubrt

V pekle si nelze opéct nic… ani sebe. Mrtví lidé, kteří jsou v pekle ani o sobě neví. Peklo je všeobecný hrob lidstva, už jsem to tady psal. 😉

Arne1

To záleží na tom, které peklo máš na mysli:

Po smrti přijde chlap do pekla.
Sám Belzebub ho provází podzemím a dává mu na výběr, které peklo si vybere.
Za prvními vraty je krásná nudapláž plná sexy dívek a stánků s dokonalým výběrem občerstvení.
„Tohle je peklo?“ diví se chlap.
„Jasně, tohle je peklo!“ odpovídá Belzebub.
Za druhými vraty je místnost zařízená jako útulný pánský klub se spoře oblečenými hosteskami a vynikajícím pivem a hudbou.
„A tohle je taky peklo?“
„Jistěže, tohle je taky peklo.“
Za třetími vraty nabodávají čerti hříšníky na vidle, stahují je z kůže a vaří v kotlích s olejem.
„Jo,“ povídá chlápek, „tak tohle je peklo!“
„Ano, to je taky peklo. Ale jestli nejste katolík, tak si toho ani nemusíte všímat. To tu máme jen kvůli nim, oni to tak chtějí.“

ivzez

Nepovolil. Tato výsada je vyhrazena personálu…

Pruzkumnik

Tak jako v každé restauraci a hospodě, donesené potraviny nelze

ale myslím že nemají špatný výběr jídel
např.
Topinka s ďábelskou směsí

Ďábelský mletý řízek s vařenými brambory

Vepřový řízek po čertovsku s vařenými brambory

a co mě nejvíc zaujalo :D
Obžerství, aneb pátý smrtelný hřích na lopatě
(vepřové koleno 1 ks, kuřecí prsa 400 g, vepřová panenka 400 g, klobása, slanina,
grilovaná zelenina, opečené brambory, obloha)

Zdroj: http://www.pe­klocertovina.cz/pe­kelny-senk-jidelni-listek/

Roman71

Rokio, jestli si chceš v Pekle opéct buřta, vydej se do Zahrádek u České Lípy. Když si dáš tu práci a přejdeš kus od vlakového nádraží „pekelskou roklinou“, najdeš místo, kde si toho buřta ještě zaživa můžeš klidně opéct a sníst. :)

..na čerta tam nenarazíš, ale bacha na myslivce! :))