Hudler

Je pomník dostatečný pro památku na někoho blízkého?

Nechápu, co je na tom kusu kamene!
Doplňuji:
Chápu vzpomínku na někoho, koho jsem měl rád. Jen bych místo pomníku, třeba zasadil strom. Tak jsem to myslel.

Nejlepší odpověď
irij

Pokud má někdo toho blízkého v srdci, nepřekoná to žádný pomník, ale taky žádný strom. Bohužel řada pomníků stojí někdy jen proto, aby se ukázalo, „ŽE NA TO MÁM.“
rozhodně to není ale většina.

Další odpovědi
anonym

Možná,až trochu povyrosteš,pocho­píš.
A to tě opravdu nechci urazit.
Doplňuji:
Strom by nebyl jistě špatný.Ale – také se kácejí,existují polomy,jsou prostě méně odolné,než šutr.Ten je prostě praktičtější.
Třeba.

led

Pomník je zviditelnenie spomienky.
Ale čokoľvek dokáže pripomenúť niekoho blízkeho môže byť dostatočné.
Dôležité je spomenúť si a nezabudnúť.
PS.
Napríklad, pre mňa je aj malý kúsok zdeformovaného kovu veľká spomienka. V mojej mysli je večná.
Doplňuji:
Aj strom je pekný pomník.