Marty Koller

Je podle vás více nebezpečný paranoidní schizofrenik, nebo feťák?

Nejlepší odpověď
NoFear

A jaký feťák? Taky paranoidní nebo extrémně nebezpečně závislý, který pro dávku udělá cokoli? Pak si vyber.
Normálně bych řekl schizofrenik, ale tu je těžko říct. Schizofrenik, který se léčí, bere prášky nebo krom toho, že je paranoidní je i nezvladatelný? Všicni schizofrenici jsou v určitém obodbí míň a víc paranoidní, ale to hned ještě neurčí, jak moc nebezpeční jsou. Ta nevypočítatelnost tam je neustále.
Feťák, který je právě na tripu nebo, který má abstinenční příznaky? Nebo který si občas sem tam něco šlehne? U feťáků hraje velkou roli i jejich charakter a aktuální stav. U schizofreniků charakter moc roli nehraje, ale spíš taky ten aktuální stav a vůbec jaké mají halucinace. Někteří schizofrenici mají stále tytéž halucinace, které ani nemusí být nějak nebezpečné ostatním. Ale jiní vidí věci, ze kterých magoří, věcí kterých se bojí atd..
Nejde určit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.