Marty Koller

Je podle vás v boji, přesnější úder nebo kop?

Odpovědi
Kelt

To je stejné, jako by ses ptal, zda je lepší házet šipky pravou nebo levou rukou. Když máš jistotu a máš to natrénované, tak je to jedno, zda provedeš kop, nebo úder. Dobrá rána na určité místo může vyřadit soupeře. No je to moc obecné, v každé fázi boje je nejlepší něco jiného.

led

Záleží od aktuálnej situácie v boji. úderom sa zvyčajne udiera na hornú časť tela, nohou zas na dolnú časť protivníka (nemyslím špecialitky ázijskeho a juhoamerického bojového „umenia“). Presnosť úderu závisí od skúseností a schopností zápasníkov.
Otázka je položená laicky nezreteľne. V akom boji, v akej situácii, so zbraňou, alebo bez zbrane…
pri boji buď útočíte, alebo sa bránite útoku

Pri fotbalovom súboji presnejšie kopnete do lopty… ale pri zatĺkaní klinca zase presnejšie udriete kladivom😁

elkon

Co komu vyhovuje.

zjentek

Zhruba přesně trefím cíl jak rukou tak i nohou v podstatě bez rozdílů právě tak kam potřebuji. Tohle by bylo možný posuzovat snad jen při konkrétních výpadech, krytech, atd.