qwuk56268q

Je podle vás tento nadpis článku formulován se záměrem programovat váš mozek?

Proč nadpis článku nezní „Pro překupníky skončily Nohavicovy pražské koncerty fiaskem“ ?

Odpovědi
Drap

Záleží jak se na to díváš. Každy nadpis , každého článku má za úkol programovat tě tak, aby zaujal tématem, vzbudil pozornost, vyprovokovat k příjmu nečekaných informací. Jinak by to nikdo nečetl

elkon

Aby to vyznělo překvapivě. Typická bulvární zpráva.

povalecz

Typická lištička s doporučenými články na Seznamu, které spolehájí na to, že většina lidí čte jen nadpisy a že slova „Pro překupníky“ bez tečky bude jejich mozek podprahově vnímat nikoliv za součást nadpisu, ale jako začátek článku.

Ametyst

Typický pisálek z Prahy. Těm se nedá věřit ani tečka za větou. “Nohavicovy pražské koncerty” neskončily fiaskem, to by neměl čtyři.