Avatar uživatele
Čecho_slovák

Je podle vás správné, když na netu kolují urážky pana presidenta Zemana?

Nedávno tady byla otázka: Proč jsou Češi tak hrozně nafoukaný a namachrovaný a všichni jste byli uraženi.
Jak se ale může cítit president, když vidí, jací jsou na světě bzikavky dešťové.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Svoboda projevu neznamená, že je nutné urážet hlavu státu. To svědčí o úrovni takových lidí. Další věc je, že to někdo zveřejní.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Čecho_slovák Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Stále se mluví o svobodě slova,ale nevěřím že třeba takové Novinky.cz,které rádi otiskují vtipy na prezidenta by otiskly vtipy třeba na hnutí LGBT nebo na BLM.Mnozí novináři jsou pokrytci a hyeny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Myslim si, ze je to spravne v tom smyslu, ze je mozne takove vtipy delat. Svedci to o jiste mire svobody. Kvalita vtipu pak zalezi na producentovi a konzumentovi.
Obecne jsem zastancem vyssi miry svobody projevu, nez ktera u nas je, takze za me v poradku, at si rika/pise kdo chce co chce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Schluker

@elkon: a co tedy znamena svoboda projevu?

Avatar uživatele
elkon

Schluker – myslím, že jsem to vysvětlil dostatečně. Kdo chce, ten to chápe. Podobné je to s demokracií. Ti jednodušší, si myslí, že demokracie = vše dovoleno.

Avatar uživatele
Schluker

Jasne, ja to chapu, chtel jem spis rozvirit diskuzi.
Nemyslim si, ze je nutne urazet hlavu statu, myslim si, ze je spravne, ze je to mozne.
Ad demokracie; vetsina lidi moc nechape, co ten pojem znamena, jeho vyznam obvykle znaji jen zkratkovite a zkreslene. Ja sdilim podobny nahled jako Platon, ikdyz zdaleka ne ve vsem.

Avatar uživatele
Herjulfson

Mezi svobodou projevu a urážkou tak trochu cítím rozdíl bez potřeby ho vysvětlovat. Samozřejmě s jistou mírou vtipu, a to i drsnovtipu musí prostě veřejně exponovaná osoba počítat.
A co znamená svoboda projevu – to je například můj názor. LGBT … to je prostě tendenční a dementní stejně jako to blbé BLM stačí si vzpomenou na Slavii. Ještě jim začněme stavět sociálky (muži, ženy a ti co neví…to prostě opravdu ne). Mám pocit, že v Austrálii či kde jsem to četl to tak mají. Ve své podstatě pro nim nic nemám. Chápu totiž, že se tak prostě narodili. Ale ten humbuk kolem toho mě opravdu vůbec nezajíma. Celý svět pořád řve, že mají svá práva jako kdybych jim je bral či co. Nic méně mám pocit, že v této zemi vidí všichni vždy jen jednu stranu mince. Já přemýšlel co by mohlo být na té druhé … a napadlo mě počkejme ještě pár let a přidejme třeba ještě písmenko P jako pedofilové, nebo něco dalšího. Oni se tak přece také narodili. A ejhle co je tedy ještě normální a co už ne?

Avatar uživatele
GM

Herjulfson – souhlas s každým tvým slovem.

Nový příspěvek