drax.davari

Je podle Vás čtvrté tornádo za čtyři dny normální jev nebo nám novináři šířící lásku a pravdu opět lžou?

Prý ta tornáda tu byla vždycky, akorát dřív lidi neměli telefony s foťákem a internety, aby to sdíleli. No já nevím. Ještě před pár lety, kdyby mi někdo povídal o tornádu v ČR, tak bych si asi ťukal na čelo, ale možná nám partička ze Seznamu bude za chvíli tvrdit, že Česko byla „tornádová alej“ už od středověku 😁

https://newsbox­.cz/zpravy/ctvrte-ceske-tornado-za-ctyri-dny-meteorologove-potvrdili-dalsi-pozorovani-k85xytbl

Odpovědi
zjentek

No tak se na ni podívej, na tu z obrázku. Copak ta ví něco o počasí? Jo, možná ví o mokré a o suché. A taky velmi dobře ví, jak vydělat. Dobře se tohle vše zračí ve výrazu, když ovládneš zaměřit fokus. To je celé. A to jí stačí a co podle ní stačí jí, to nám všem. Víc k životu netřeba (z pohledu na obrázku). Tečka, vybavené.

Pepa25

Novináři informují, jak informují, to „prostý český lid se zdravým selským rozumem“ nechápe, že zvýšený výskyt tornád souvisí s klimatickou změnou.

paul1

Naše území patří mezi oblasti s častým výskytem tornád – viz mapa:

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Torn%C3%A1do