hapiky

Je opravdu VW.Golf podle J.Maye jediné auto, které potřebujeme a které by mělo existovat?

ttps://autoro­ad.cz/zajimavos­ti/96493-james-may-vysekl-obrovskou-poctu-volkswagenu-vyrabi-pry-jedine-auto-ktere-skutecne-potrebujeme

Odpovědi
Kepler

Docela s Mayem souhlasím. Je praktické, pohledné, podle motorizace i úsporné nebo pěkně nabroušené. Málokdy se nějaký model takto povede: na obzoru je už 8. generace (nebo se už dokonce prodává?),

anonym

Samozřejmě to J.May myslel trochu v nadsázce, protože kdyby opravdu existovalo jen toto jedno auto nemělo by žádného konkurenta a v důsledku toho by bylo nejen extrémně drahé ale ani by nebylo tak dobré protože právě konkurence žene vývoj kupředu, takže i když jiná auta teoreticky nepotřebujeme, vlastně je potřebujeme k tomu aby to auto které si vybereme bylo tak dobré a cenově dostupné 🙂 To J.May ale v rámci zjednodušení už nezohlednil.

Neouhlasím ani kvůli nacenění golfa, přeci jen mnohým zákazníkům může více vyhovovat taková DACIA LOGAN která je výrazně levnější ale z jejich úhlu pohledu plně vyhovuje jejich požadavkům protože je doveze z bodu A do bodu B a na dálnici stejně jako jiná auta se silnější motorizací vyáhne těch 130 taky, takže proč něco dražšího že?. Takže ne nemyslím si že MAY tady trefil do černého, pravda to tak jako tak nebude 🙂

Mc Merkurion

… ne …