dust8

Je odvar z jeleního paroží dobrý na potenci?

Říkal to Stephen Seagal ve filmu The Glimmer Man. Je to založeno na pravdě? Jak konkrétně to ovlivňuje potenci?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Vezmi trochu jeleního paroží, rozdrť v třecí misce na prášek a ten nasyp do vroucí vody a nech 2 hodiny louhovat. Poté přisypej lžičku NaCN, popřípadě KCN a bez prodlení vypij až do dna. Pak vypuknou radostné ORGIE, přinejmenším na Odpovědích je to téměř JISTÉ! ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Samozřejmě, stejně jako mletý roh z nosorožce. To ti dá takovou sílu, že když krávě foukneš do prdele, tak se jí narovnají rohy. Myslím, že potenci to neovlivňuje, spíše rozumovou impotenci a chudobu kupců. Zřejmě to ale sype…

anonym

pouze pokud k němu přidáš vývar z motýlích křídel, prasečí žluč, špetku rozdrcených sušených blech, levou delfíní ploutev, zobák blbouna nejapného a samozřejmě nastrouhaný roh jednorožce …

Arne1

Je to založeno na víře.

Drap

Ve skutečnosti neni.

Kryšpín

Nejen z paroží, ale i z kopyt to užíval Casanova

anonym

nevšiml jsem si že by Stephen Seagal platil za uznávanou věděckou autoritu. Je to herec. Kdyby ti to tvrdil bezďák u nádraží bylo by to stejné … věřil bys tomu ?