Rokio

Je „obědovečeře“ větší než večeře, ale menší než oběd? Jak bývá obvykle veliká?

Tohle slovo jsem nevymyslel já, ale někdo jiný (ta osoba je úplně normální), takže to podle mě není nesmysl.

Odpovědi
zjentek

Nic podobného neznám, jídelní okno mám otevřený od 16 do 22 hod. Jak bys nazval stravování a jednotlivé chody v takovémto rozmezí?

terry

Obědovečeřím téměř pravidelně.
Velikost je podle hladu.

Kelt

Já mám snídanodesátou­obědosvačinuo­bědazbytek.

Arne1

Obědovečeři znám z Polska. Je to prostě večeře s polévkou.

Drap

Velikost je přiměřená hladu. Obědovečeře je, když se nestihne naobědvat kolem poledne, tak se dá obědovečeře ve čtyři nebo v pět a už se nevečeří.

paul1

Za chvíli si ji jdu dát, už se hřeje v mikrovlnce. K obědu byla vydatná polévka, která mi stačila. Hlavní jídlo – játra na kmínu, rýže a kompot si dám teď, ke zprávám.

elkon

A stále kvoká, stále kvoká…