zjentek

Je nutné spotřebitele nejprve obeznámit s masivním vybíjením drůbeže, aby vajíčko později mohlo stát půl dolaru či eura?

Nebo by to šlo i bez toho a spotřebitel by takové vajíčko i přesto strávil?

A ještě podotázka: Co si myslíte o lidech, kteří nevidí, necítí, jednoduše nijak nevnímají příčinné souvislosti hned v době, kdy k nim dochází, ale tito se o nich opravdu dozvídají třeba až za 30, nezřídka i 70 let, z historie?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Samozřejmě se musí vyvolat nedostatek, aby mohly ceny vyletět nahoru. Jen mi není jasné, proč nikde v přírodě nevidíme oběti ptačí chřipky: mrtvé kosy, sýkorky, datly, dravce. Nic!
O lidech, co nemyslí, si myslím, že milují přísloví “ Myslet znamená prd vědět.” Zatímco myslící lidé vědí, že “Věřit znamená prd vědět. ”

aliendrone

Ále… Tohle ještě Pepa25 snadno blbcům okecá (jasně, blbci uvěří kdečemu, to snad víš). Měl bys mu položit spíše otázku ohledně elektřiny. Když majoritním vlastníkem ČEZu je stát (asi ze 75 %), vyrábíme TOLIK elektřiny, že 2/3 vyvážíme (sami spotřebujeme jen 1/3) a za této situace ji prodáme TAK LACINO, že ji koupíme nazpět 5× (pětkrát) DRÁŽ!
JJ, prostě ZLOČINNÁ a ZHOVADILÁ havloidní dem(ent)okraci­e!! 😕

Co si myslím? No to samé, co o zaorávání vypěstovaných brambor, pálení kukuřice a vůbec ostatních BĚŽNÝCH „standardních výdobytcích/ vymoženostech“ našeho zlodějskogauner­ského prasoidního systému. Ale co, my si na zbraně a potraviny pro Ukrajinu raději PŮJČÍME, aby Pepa25 a jemu podobní měli radostný spánek. 😉 😄 😄

Ametyst

Čím hůř, tím líp..tak nějak se mi jeví dnešní směřování.