Avatar uživatele
kubyhně

Je normální že je mi 14 a chodím s holkou které je 12?

Zajímavá 0 před 269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
agentpv

Chození s 12 letou je ve tvém věku normální a určitě krásné. Chození = procházky, návštěvy kina, koupaliště, akcí, možná sem tam nějaký dotyk, polibek a zatím nic víc. Já poprvé chodil za holkou v 11 a jí bylo 9. První polibky jsem zažil ve 13 se stejně starou holkou – a to bylo v roce 1980! A stydím se za některé odpovědi zdejších přispěvatelů.

Upravil/a: agentpv

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Z pohledu Gaussovy křivky to normální není. Myslím ale, že živý kontakt na úrovni kamarádství je chvályhodný. Získáš tím dovednosti, které ti budou v praktickém životě velice užitečné. Je otřesné vidět, kolik dnešních mladých lidí neumí nic pořádně vyjednat osobně nebo po telefonu a místo toho se uchylují k přiblblému psaní, kterému často ani oni sami nerozumějí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Není to NORMÁLNÍ!
DNES je v tvém věku normální chodit s dvanáctiletým hošíkem či dědkem minimálně 50+, aby ses „vlezl do krabičky normální“. Pro jistotu ale přejdi na transgendery, prostě všelijaké bojové helikoptéry apod., to víš – genderově PROGRESIVNÍ přístup! A připravuj se na trvalý přestup do (prozatímní) kategorie PEDOFIL (v budoucnu bude přejmenována na „ageblurring“ 😉 ), ať žije pravda a láska! 😕

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
INRI

Vše je hra podle pravidel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Normální by bylo, kdyby tě její rodiče dali na „budku“. Pokud je jejich dcera zajímá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Opravdu dost záleží na tom, co si představuješ pod pojmem „chození“

Nový příspěvek