kubyhně

Je normální že je mi 14 a chodím s holkou které je 12?

Nejlepší odpověď
agentpv

Chození s 12 letou je ve tvém věku normální a určitě krásné. Chození = procházky, návštěvy kina, koupaliště, akcí, možná sem tam nějaký dotyk, polibek a zatím nic víc. Já poprvé chodil za holkou v 11 a jí bylo 9. První polibky jsem zažil ve 13 se stejně starou holkou – a to bylo v roce 1980! A stydím se za některé odpovědi zdejších přispěvatelů.

Další odpovědi
Hlada

Z pohledu Gaussovy křivky to normální není. Myslím ale, že živý kontakt na úrovni kamarádství je chvályhodný. Získáš tím dovednosti, které ti budou v praktickém životě velice užitečné. Je otřesné vidět, kolik dnešních mladých lidí neumí nic pořádně vyjednat osobně nebo po telefonu a místo toho se uchylují k přiblblému psaní, kterému často ani oni sami nerozumějí.

aliendrone

Není to NORMÁLNÍ!
DNES je v tvém věku normální chodit s dvanáctiletým hošíkem či dědkem minimálně 50+, aby ses „vlezl do krabičky normální“. Pro jistotu ale přejdi na transgendery, prostě všelijaké bojové helikoptéry apod., to víš – genderově PROGRESIVNÍ přístup! A připravuj se na trvalý přestup do (prozatímní) kategorie PEDOFIL (v budoucnu bude přejmenována na „ageblurring“ 😉 ), ať žije pravda a láska! 😕

INRI

Vše je hra podle pravidel

elkon

Normální by bylo, kdyby tě její rodiče dali na „budku“. Pokud je jejich dcera zajímá.

Dochy

Opravdu dost záleží na tom, co si představuješ pod pojmem „chození“