Avatar uživatele
Pepa25

Je normální tu zakládat další a další účty?

Rozmohl se nám tu takový nešvar – někdo tu obvykle uprostřed noci zakládá další a další účty s dotazy na jedno téma (Ukrajina), např. https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98234
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98247
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98333
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98351
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98382

Přijde vám to normální zábava? Co dotyčného podle vás k tomu vede?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, seraphico před 700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Normální to není, ale někteří si asi rádi povídají sami se sebou. Nebo mají pocit, že jejich ujeté názory potřebují nějak zesílit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Normální to zcela jistš neni. Asi ho to baví a myslí si kdoví jak neni vtipný. Bohužel stále otravuje. My to ale nevyřešíme. Musel by se do toho zapojit i admin a lépe plnit své povinnosti.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Sis všiml až teď? Dělá to tak pořád, teď akorát v mnohem větší míře. Většina otázek i odpovědí za poslední dobu je od něj (a ne jen o Ukrajině). Stačí jet po stránce dolů a pročítat to. Maskuje se za ženami, dětmi i náctiletými a ptá se na nesmyslné dotazy. Jedná se o varianty uživatele _Bůh_, JK atd (taky zvesela lajkuješ, když zrovna píše stylem, který máš rád, na tvou notu, jak se tak říká).

Hraje to na všechny strany (pro i proti testování a očkování, pro-Rusko i proti-Rusku) i mimo ně, kdy jen spamuje s něčím jiným. Kdo si toho jetě nevšiml, je to prsotě troll a trolluje (bože, ať si lidi vyhledají, co to znamená… pak alespoń nebudou tolik reagovat, protože je to zbytečné). Stovky účtů (beze srandy). A nejsou to jen nové účty, al ei straé, které tu měl dřív a účty na „jedno použití“, kterých měl, má a zakládá spousty.
Taky obča odpovím, i když vím, že je to on a taky mu občas hodím lajk, i když vím, že je to on… ale většinou je lepší ho zcela ignorovat, hlavně když je zřejěm, ž se zrovna snaží provokovat.
Někteří hold mají jiný smysl a náplň života (ubohý, nudný…) a kompenzují si to zde. Takže jeho smysl života je asi tohle a samotné Odpovedi.cz. Nemá jinou zábavu, nemá jiný smysl v životě, něž provokovat ostatní. Je to ubohé, trapné a neuvěěřitelně hloupé. Nejlepší reakce je nereagovat (bohužel většina reaguje pořád – úmyslně a především i neú,yslně – protože buď nevědí, že je to on a o co mu jde nebo je baví se hádat o nesmyslných tématech).
Nejvíc mi to připadá vtipné, když se ostatní snaží poradit (s vážným úmyslem), když se ptá na nějakou pubertální a podobnou kravinu. Vždyť je většinou zcela očividné, že se jedná o trolla a že je to pořád jeden a ten samá s různými multi-účty.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

A co ti brání nahlašovat jejich otázky. Praxi u mne máš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tohle by dělal jen naprostý magor (když opomenu ty, kteří se zde „starají“ o návštěvnost)­. 🤷‍♂️

(Těm druhým držím palce, samozřejmě.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Souhlasím s Disraelem. Bohužel je tu neskutečné množství uživatelů, kteří ignorují pravidlo č. 1, co se trollů týká, a to je neodpovídat, nevšímat, nereagovat.

Drap píše, že my to tady nevyřešíme, že to musí admin. Ano, admin by s tím mohl začít něco dělat, ale i ostatní uživatelé mají máslo na hlavě, když ty trolly zde neustále přikrmují. Proč to sami dělají netuším. Zda je to neznalostí, touhou odpovídat každému, lhostejností nebo naopak mají radost, když se k trollování mohou „beztrestně“ přidat? Fakt nevím.

Každopádně by se zde někteří uživatelé mohli zamyslet nad tím, zda za současnou situaci na zdejší stránce nemají svůj podíl. Odpovídat hlava nehlava a nepřemýšlet nad tím, komu to vlastně odpovídám, není v dnešní době normální. Snad nejsme na internetu poprvé. 😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To může dělat jen vypatlanec, který není schopen pochopit, že i když změní účet, jeho styl hovadin jej stejně prozradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Vzhleden k tomu, že nikdy nevíš, kdy tě tu kterej pitomec nechá zabanovat, tak je to velice prozíravé, když si zřídí více členů rodiny každý svůj účet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bures_StB

Praktiky StB.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Disraeli: na 90% to není ten uživatel. Vím, že tu trolí ostošet, také proto mu dobře 2/3 otázek ignoruju, ale právě proto je jeho styl docela čitelný. Toto není on.

Avatar uživatele
Bures_StB

Josef, moc dobře víš, že ignorování je největší lákadlo. Nedráždi hada bosou nohou. Nicméně dobrá práce za deduktivní práci.

Avatar uživatele
Disraeli

Na 90 %, jo? :D No jak myslíš, já ti to brát nebudu.

Avatar uživatele
Pepa25

Viktorie II.: opakovaně tu píšu, že otázky nahlašuju, ale ignoruju. Chápu, že to štve (a nejen vás). Vám jsme nahlásil jednu otázku, kde jste si mě přímo v doplnění brala do huby …

Avatar uživatele
Disraeli

To je pravděpodobně tentýž troll.

Avatar uživatele
zjentek

Disraeli to píšeš o sobě? (;

A pokud ty multi- účty jsou zde všechny skutečně „jeho“, tak které „ostatní“ tady potom provokuje? Mě by to celkem zajímalo, víš?

Avatar uživatele
Disraeli

Ne, píšu o něm, ať je to kdo je to. Já tu taky nemám jen jeden účet, tohle není první a už jsem to psal hodněkrát (nikdy jsem se tím netajil – důvodů bylo víc), ale 1. Aktivní mám jen jeden, zpravidla jsem nikdy nepoužíval dva současně, maximálně, když jsem se vyjímečně ptal na něco „bokem"a 2. nikdy jsem netrolloval a už vůbec nespamoval ani si sám neodpovídal na vlastní dotazy (tak jak to dělá tento troll – klidně i několik vlastních odpovědí na jednu svou otázku).
Provokuje uživatele typu zjentek, Ametyst, Drap (a další) VS uživatele třeba hapiky, Pepa25 a další – zde se to týká hlavně ožehavých témat (Ukrajina X Rusko;, Očkování X konspirace). a samozřejmě všechny ostatní da ny, annas, elkon, led,… a prostě většinu přítomných. Na většině je vidět, jak si s im z jedné srany tykají a z druhé se s ním hádají (akorát pod jinými účty). "Jedna“ i „druhá“ strana (například proRuská i protiRuská).
Po stránce gramatické, pak třeba i quentose a další, kteří jsou hákliví na pravopis a nesmyslnými tématy provokuje všechny nebo si z uživatelů zkrátka dělá srandu (když ho berou vážně).

Multi-účty jednoho člověka/trolla (tzn. stovky účtů – některé aktivní, jiné ne, jedny víc, druhé míň a některé jen jednorázové nebo se k nim po čase vrací). Rothofně to nemmslím tak, že všichni uživatelé jsou on. Jen ty trollovské (téměř všechny)… kdo se na trochu zamyslí, trochu se tu porozhlédne (a něco v té hlavě má),tak mu dojde, pod kterými účty se maskuje.

Avatar uživatele
zjentek

A že to řešíš dnes. 🤔 Já zde tohle vnímám léta, beru jako samozřejmost. 🤷‍♂️

A pokud bych začal řešit gramatiku, styl a dikci vůbec, musel bych tvrdit, že na těchto stránkách se vyskytují 3 (SLOVY TŘI) lidé, když nepočítám sebe. A to bych fakt nechtěl, takže mlčím. Ani si nedovedu představit, že ty existovala tak nakažlivá škola či jiný ústav, či institut vzdělávání či výchovy, kde by výchova a učení byly tak nakažlivé, že by všichni odtud měli tak identické vyjadřovací prostředky, jako je tomu právě tady na odpovědích a to pozor, to NAPŘÍČ VĚKEM, bo tady se ti devítiletý vyjádří taktéž jako 90. letý. Čím více vnímám dění zde, tím více mně dochází, jak FÉROVÝ jsem já vlastně člověk. Zajímavé, opravdu. (; ((;

Avatar uživatele
Disraeli

Provokuje všechny. Proto taky, když píše třeba pro-Rusky, tak neuráží pru-rusky smýšlející uživatele. A naopak píše proti-Rusky a zároveň pro-EU, USA a podobně… takže když ZROVNA trolluje v tom duchu, jaké je smýšlení jedné části zdejších uživatelů, tak zrovna je neuráží a ty zbylé ano. A naopak. A protože takhle trolluje všechny, tak si „někteří“ ani třeba nevšimli, že je to pořád jeden a ten samý člověk, který se snaží provokovat všechny. Ať už „ožehavými“ támaty typu Covid, Rusko-Ukrajina, menšiny nebo pravopis, gramatika a vyloženě nesmyslné a pubertální témata…

Avatar uživatele
Kazatel

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

TVL to se ptal QUENTOS!!! Okamžitě se omluv! (; D; D;

Avatar uživatele
zjentek

Tak to snad vědí naprosto všichni dospělí lidé, že není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, takže nic novýho příspěvek neříká. Není potom takový příspěvek trollingem? (;

Nový příspěvek