Pepa25

Je něco, co vás překvapilo na výsledcích voleb v ČR 23.–24. 9. 2022?

pozitivně nebo negativně …

Nejlepší odpověď
Disraeli

V životě mě žádné volby ještě VŮBEC NIJAK nepřekvapily, v ČR ani jinde. Do jisté míry je to jistě dáno tím, že jsem k nim lhostejný a nemívám favority.

Další odpovědi
zjentek

Od pádu komunistického režimu až dosud má občan ČRdele na výběr ze STÁLE STEJNÝCH MOŽNOSTÍ, jen r. 2012/2014 se ke stávajícím možnostem přiřadilo ještě i hnutí ANO! Choďte si tedy k volbám v jednotkách, nebo po milionech, ve výsledku dopadnete VŠICHNI STEJNĚ. Good Luck. Děkuji.