coolomaznik

Je náš vesmír produktem někoho, kdo tvoří a kontroluje vesmírné zákony?

Vytvořila náš vesmír na míru vyšší inteligence z jiného univerza?

Nejlepší odpověď
fcoop

„Nejsem ateista. A myslím, že se nemůžu označit za panteistu. Je to otázka, jež je příliš široká pro naši omezenou mysl. Jsme jako malé dítě, vcházející do obrovské knihovny, přeplněné knihami v nejrůznějších řečech. Dítě ví, že někdo musel ty knihy napsat, ale neví, jak je napsal. Nerozumí řečem, ve kterých jsou knihy napsané. Matně tuší jakýsi nadpřirozený pořádek v tom, jak jsou knihy uspořádané, ale nic o něm neví. Takové je podle mě postavení i toho nejinteligentněj­šího člověka vůči Bohu.“

Albert Einstein

Další odpovědi
Edison

Ne. Spíše „nečeho“.