Lgee

Je možný takový nízký nájem v Německu?

Případně dá se najít nějaký levnější (jen garsonka nebo 15m² (pouze postel, sprcha a kamna

Dával sen zde odkaz a neodeslal se asi.
https://www.sre­ality.cz/deta­il/pronajem/byt/2+1/­lindenstra--e-28--/1589104220#im­g=0&fullscreen=fal­se

Odpovědi
annas

I když je cena uvedená, je možné žádat o slevu. Neznám cenové reolace, takže nemohu posuzovat vzhledem k výdělku.

Ale když se podíváte na jiný záběr, je to jen holý byt bez nábytku.

Poznámka k ceně:

" Cena je bez služeb, jedna kauce, provize RK jeden nájem + DPH, včetně právního servisu = prostřednictvím, realitního makléře.

https://www.e­urobydleni.cz/pro­najem-bytu-21-s-balkonem-68-m2-lindenstrasse-zittau/detail/8493004/

Drap

Je možný. Co je to nízký nájem? A za co, Třeba nájem kola tě vyjde cca 2 Eura

da ny

9 900 Kč/měsíc mi nepřipadá nic levného…
Byty k pronájmu s plynovým kotlem bývají i u nás „levnější“, hlavně s karmou.

EKSOT123

Tedy už dřív mě překvapilo, že nájmy jsou aspoň v Rakousku srovnatelné s našimi, na vesnicích i levnější.
Ale 7300,– 2+1 atd… v centru města je myslím fakt z těch nejlevnějších.