zjentek

Je možný na českých silnicích srazit vozem i něco těžšího, než kňoura?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, kromě domácích zvířat o větší hmotnosti je možný střet i s jelenem, dokonce vyjímečně i s losem.

Další odpovědi
orwell

Jde to. Může to být třeba Pandur, taky se stalo.

Emefej

Ano, před několika lety měl soused blízké silniční setkání s koněm.

Beno

Se zubrem.

aliendrone

Nooooo, probudils ve mně temné podezření! Tak BACHA! Ať už jsou mé sourosemetriky jakékoliv bestie, tak jsou to pořád MOJE sourosemetriky a do nich se najíždět NEBUDE! ;) :D :D

To bych se mohl podívat na zoubek Emmičce, víš?
Nebo rovnou za ní poslat Keplera! ;) :D :D

zjentek

Snad si zase někdo nenabryndá kafe do klína, tohle není žádná legrace.