haunted

Je možno sehnat dobrého diagnostika ?

Mám vleklé zdravotní problémy ale nikdo neví co mi je. Obvodní lékař si už neví rady, sona nic neukázaly, CT negativni atd… Rád bych se tedy zeptal zda je možné najít dobrého diagnostika, se kterým bych se mohl nějak pobavit, klidně i po emailu.

Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Mnoho nemoc pochází od psychiky, někdy nemoci podobné neustálé chřipce se zahrnují pod únavový syndrom, za mnoho mohou různé bakterie které se obtížně zjišťují.
S něčím podobným bojuji přes rok ( ne poprvé v životě – jednou mne něco podobného drželo tři roky).
Výsledky jsou podobné – nic nelze najít, naposledy na soukromém vyšetření v Praze ale našli přetížený organismus a stres. Ale začínám tušit, že s to začíná měnit k lepšímu. Tak nějak samo.

Další odpovědi
hanulka11

Měla jsem podobný problém, byla jsem na odběrech v několika nemocnicích ,ale na nic se nepřišlo, ale jelikož mé problémy přetrvávaly,po půl roce jsem skončila v laboratoři nemocnice Na Karláku a tam mi odebraly krev snad na všechna vyšetření co existují a nakonec se problém zjistil . Je to již 10 let ale tyto laboratoře tam stále existují je to přímo naproti vchodu do nemocnice na Karláku. Jistě se to dá najít i na netu.

quentos

napište dr. Housovi :{)>

anonym

Ty jsi blbej:) Fakt. Tos urazil všechny naše lékařské kapacity xD