zvonisek

Je možné, že mé psychické problémy začaly před dvěma lety, když jsem byla blízko smrti?

Méla jsem opravdu těžkou sepsi celého organismu, nemohla jsem chodit, mluvit, jen přemýšlet, že chci ještě žít. Tlak jsem neměla téměř žádný a tep presahoval 180 az 200 úderů za minutu.
Od te doby mám veliký strach ze smrti, hlavně z toho, co bude potom.

Nejlepší odpověď
Kelt

Nemoc a nějaké zážitky z blízkosti smrti mají určitý smysl význam. Možná varování, že si udělala něco špatně – vědomě, nevědomě. Někomu jsi ublížila, nebo jsi byla vybrána, protože máš před sebou úkol. Dostala ses na cestu, tímto zážitkem jsi otevřela dveře a jdeš. Asi dlouho půjdeš a máš nějaké poslání.

Další odpovědi
zjentek

Zvoníško, bude třeba definovat ty svý psych. problémy, totiž takhle z textu nejsou příliš patrný, píšeš KRÁSNĚ a zdravě! (;

RyuzakiKate

Nic nebude. Se stim smiř.

dudu

Němci mají písničku kde se praví: „Buď spokojen s dnešním dnem, buď spokojen s každým dnem“. Navíc platí, že pokud to zubatá vzdá, většinou pak dotyčnému dá na dlouhý čas pokoj a to je tvůj případ. Zkušenost kromě toho praví, že nepříjemné často bývá umírání, ale smrti se prý bát nemusíme.

Drap

Možné je všechno. Po smrti nebude nic ai kdyby bylo, tak se to předem nedozvíš

ivzez

Tohle přece není otázka pro laiky v internetu,
takové problémy a otázky je potzřeba řešit s odborníkem.

Po smrti nebude nic, není čeho se bát.