Je možné, že introvert rád pokládá otázky, ale je líný na ostatní odpovídat?

Nejlepší odpověď
annas

Je to častý znak introverta. Introvert se radějí ptá, než povídá, zde tedy málo odpovidá.

Umi dobře naslouchat, ale trvá déle, než se on sám otevře.

Introverti jsou víc zaměřeni na svůj vlastní svět, takže s odpovědí, pokud jde o jejich vnitřní svět, váhají a reagují málo.

Další odpovědi
Drap

Teoreticky určitě. Myslím ale, že v praxi to tak většinou nefunguje.