tadeas.klime

Je možné, že dlouhodobé soustředění na emotivní krátkodobé minoritní problémy může poškodit většinu?

Je možné, že snaha politiky řešit emotivní krátkodobé minoritní problémy nabourá řešení majoritních dlouhodobých problémů týkající se většiny?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano

Jedná se o pozitivní diskriminaci. Většina je diskriminována ve prospěch menšiny.

Může se nakonec stát, že nejvíce bude diskriminován bílý muž, který je křesťanem či ateistou a není psychicky nemocný.

elkon

Bláboly.

tadeas.klime

?