zjentek

Je možné, že bych já, zjentek, případně mohl být „dutohlav“?

Dosud nikdy jsem si nepřipustil, že bych eventuálně mohl být hloupý, nebo podobně postižený. Děkuju.

(Poznámka: Připouštím si pouze a výhradně autismus. Což je však docela jiná škatulka. Děkuju.)

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, téměř s jistotou ANO, JSI! (mojí ekvivalentní terminologií DUNIHLAV) 😉

Nic si z toho nedělej, to jsme VŠICHNI. Ovšem z nich ZDALEKA NEJVÍCE jsou to ti, kteří si to ani na okamžik nepřipustí (znáš, je, všechno ví lépe, všude byli, všechno zkusili). 😮
Takže jsi na tom vlastně ještě DOBŘE, gratula! 😄

Další odpovědi
Rokio

Podle mě je tvé IQ nadprůměrné. Dutohlav (hloupý člověk) určitě nejsi.

da ny

Někdy si tak také připadám.
Jen s přibývajícím věkem si z toho nic nedělám 😉

JE to možné..
Rozdíl je v pojmech: být hloupý nebo neznalý.
posledních 5 letech mám velmi omezené možnosti číst, což je velmi omezující,
v rozletu. Člověk nemusí znát a vědět všechno. Důležité, je umět si poradit. Třídit.
Chodíc encyklopedie nemá kvalitnější, snadnější život. Ba naopak.
„VÍM, ŽE NIC NEVÍM.”
Citát původně z řečtiny z Obrany Sókratovy od Platóna:
„ἔοικα γοῦν τούτου γε σμικρῷ τινι αὐτῷ τούτῳ σοφώτερος εἶναι, ὅτι ἃ μὴ οἶδα οὐδὲ οἴομαι εἰδέναι.“
„Zdá se tedy, že alespoň v této maličkosti jsem moudřejší, protože nejsem toho názoru, že něco vím o věcech, o kterých nic nevím.“
https://bezfau­lu.net/clanky/o-faulech/vim-ze-nic-nevim/

Arcimozek

Příteli! Ty nejsi hloupý! Ty jsi velkolepý! Jsi vesmírně překrásný, tvůj spiritus se každým dnem více a více přibližuje vesmírné dokonalosti, svobodě, věčnosti. Ten, koho si vesmír vybral jako vyvoleného, ten není jen tak někdo, inteligence tohoto člověka přesahuje veškeré zemské hodnoty. Ty a já jsme takoví. My jsme ti vyvolení.

Proto, Příteli, buď šťasten, že jsi takový, jaký jsi. Měli-li bys přesto někdy nějaké soužění, kormoutil-li by ses někdy, napiš, vyřešíme to. Nyní hlavně musí být tvá psýcha otevřena vesmíru, vesmír do tebe musí přetékat a musí z tebe vyzařovat.

Pevné nervy!
Arcimozek

zjentek

Rokio 😊🤭😊…😚😚

zjentek

Aliene, souhlas! Kurnik, jak to, že ty tak všechno víš? Jak to kurňa děláš? TO CHCU TAKY! 😃😬😃

aliendrone

zjuentek>>> Jsem STATISTICKÁ anomálie – to je první možnost. Druhá je prostší a mnohem méně záhadná – jsem prostě NEJSKVĚLEJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ a především NEJKRÁSNĚŚÍ aliendrone! 😉 😁 😁