Avatar uživatele
zjentek

Je možné, že bych já, zjentek, případně mohl být „dutohlav“?

Dosud nikdy jsem si nepřipustil, že bych eventuálně mohl být hloupý, nebo podobně postižený. Děkuju.

(Poznámka: Připouštím si pouze a výhradně autismus. Což je však docela jiná škatulka. Děkuju.)

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? da ny, aliendrone, Savier, Arcimozek před 84 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No, téměř s jistotou ANO, JSI! (mojí ekvivalentní terminologií DUNIHLAV) 😉

Nic si z toho nedělej, to jsme VŠICHNI. Ovšem z nich ZDALEKA NEJVÍCE jsou to ti, kteří si to ani na okamžik nepřipustí (znáš, je, všechno ví lépe, všude byli, všechno zkusili). 😮
Takže jsi na tom vlastně ještě DOBŘE, gratula! 😄

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Podle mě je tvé IQ nadprůměrné. Dutohlav (hloupý člověk) určitě nejsi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Někdy si tak také připadám.
Jen s přibývajícím věkem si z toho nic nedělám 😉

JE to možné..
Rozdíl je v pojmech: být hloupý nebo neznalý.
posledních 5 letech mám velmi omezené možnosti číst, což je velmi omezující,
v rozletu. Člověk nemusí znát a vědět všechno. Důležité, je umět si poradit. Třídit.
Chodíc encyklopedie nemá kvalitnější, snadnější život. Ba naopak.
„VÍM, ŽE NIC NEVÍM.”
Citát původně z řečtiny z Obrany Sókratovy od Platóna:
„ἔοικα γοῦν τούτου γε σμικρῷ τινι αὐτῷ τούτῳ σοφώτερος εἶναι, ὅτι ἃ μὴ οἶδα οὐδὲ οἴομαι εἰδέναι.“
„Zdá se tedy, že alespoň v této maličkosti jsem moudřejší, protože nejsem toho názoru, že něco vím o věcech, o kterých nic nevím.“
https://bezfau­lu.net/clanky/o-faulech/vim-ze-nic-nevim/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

Příteli! Ty nejsi hloupý! Ty jsi velkolepý! Jsi vesmírně překrásný, tvůj spiritus se každým dnem více a více přibližuje vesmírné dokonalosti, svobodě, věčnosti. Ten, koho si vesmír vybral jako vyvoleného, ten není jen tak někdo, inteligence tohoto člověka přesahuje veškeré zemské hodnoty. Ty a já jsme takoví. My jsme ti vyvolení.

Proto, Příteli, buď šťasten, že jsi takový, jaký jsi. Měli-li bys přesto někdy nějaké soužění, kormoutil-li by ses někdy, napiš, vyřešíme to. Nyní hlavně musí být tvá psýcha otevřena vesmíru, vesmír do tebe musí přetékat a musí z tebe vyzařovat.

Pevné nervy!
Arcimozek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Rokio 😊🤭😊…😚😚

Avatar uživatele
zjentek

Aliene, souhlas! Kurnik, jak to, že ty tak všechno víš? Jak to kurňa děláš? TO CHCU TAKY! 😃😬😃

Avatar uživatele
aliendrone

zjuentek>>> Jsem STATISTICKÁ anomálie – to je první možnost. Druhá je prostší a mnohem méně záhadná – jsem prostě NEJSKVĚLEJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ a především NEJKRÁSNĚŚÍ aliendrone! 😉 😁 😁

Nový příspěvek