Avatar uživatele
Sůwa

Je možné, že by se někdo tak výrazně změnil?

Vyhledávač na Seznamu mi našel tohle :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dr-axl-zlaty-svatba-p-s-jinou-gratulaci-jsem-jako-nevidela-iv
Je tam sice jistý náznak agrese, ale současných kvalit zdaleka nedosahuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, vagra, anonym, johana 56, Drap, fcoop, briketka10, anonym, Bedy, Nazdar Bazar před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Aby bežec bol víťaz, potrebuje spolubežcov, s ktorými preteká a predbehne ich.
Niektorí ľudia, keď dosiahnú úspech vo svojej činnosti, t.j. dostanú sa do skupiny „úspešných“, strácajú pocit spolupatričnosti s ľuďmi, ktorých na svojej ceste za úspechom nechali za sebou. Zabudli, že za svoje úspechy vďačia aj im, ich spolupráci.
Opýtam citátom z rýchlo odstránenej barbakanovej odpovede na túto otázku:
„barbakan
Kdo se tak mohl výrazně změnit? -iv- nebo Dr.Axl?“

  • iv- so svojim úsmevným postojom českej „gazdinky na vdávání“ a vtipne hamižnou snahou získať tričko ukazuje, že i vážne otázky možno riešiť haškovským humorom „Nestřílejte! Jsou tady lidé“.

Dr.Axl sa z usilovného študenta po získaní miesta v prvej lavici v triede ako jednotkár, stal vásnivým kritikom spolužiakov v zádných laviciach, nechápajúc, že nie sú z nich tak usilovní a kvalitní žiaci ako on a jeho spolusediaci a dopúšťajú sa nepresností.
Ale tu na tejto stránke je to o: „kto nevie, opýta sa – my, ak vieme, odpovieme“

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

já teda nevim sůwo, ale on byl takovej vždycky…já tu byl dvě hodiny a už mě za něco buzeroval, jedinej rozdíl byl v tom, že prakticky všichni byli „s ním“, takže byl celkem v pohodě a dalo se s ním vydržet…

pak se tu začaly zvedat menší vlny odporu (už nevím kdo byl iniciátorem, těžko říct po takové době :)) a obyvatelstvo republiky odpovědi.cz si začalo uvědomovat, že to tu nemusí být takové, že se každý nováček nemusí hned urážet jenom proto že je tu první den, že není potřeba každýmu kdo udělá pravopisnou chybu hned naznčovat, že má v hlavě vymaštíno protože si splet měkký I s tvrdým a že když někdo položí otázku která už tu jednou byla, že to nemusí bejt hned pokus o podvod..

a čím víc přicházel o své příznivce, tím víc to bylo znát v jeho chování a nakonec se projevilo to co já a pár dalších vidělo hned od začátku :)).. jeho pravé já

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Změna, nebo přetvářka ? Kdy to bylo více pravdivé ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Člověk se nemění, ale vyvíjí a přizpůsobuje danému okolí. Já se úspěšně vyvinu v 150 kilovou osobu, ale delfín ze mě nikdy nebude. Pořád zůstanu protivou, ať se děje cokoliv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Opozdene .., ale protoze se otazka tyka i me .., tak za sebe napisi , ze ja citim, ze jsem se zde ( na odpovedich ) opravdu zmenila ( bohuzel k horsimu ) .., ze nekdy je mi to i proti srsti a nepoznavam se … :( , ale na byvaleho skoromanzela jsem zkousela uz vsechno mozny .. jak med, tak bic a nepomohlo vubec nic .., tak jsem zustala u toho bice. :)

ale seeere mi to .., nejsem rada za zlou. -iv-

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv-, nejste za zlú, neplačte…

vzhľadom na váš humor, nie ste náhodou tá „neznáma členka STRANY MÍRNÉHO POKROKU V MEZÍCH ZÁKONA“?
Práve som pozerala knihu: „Jaroslav Hašek – Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona“
http://www.svej­kmuseum.cz/stra­na_mir_pokroku­.htm

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Barbakane, jak na to koukám, už se raději neptej ani kolik je hodin. Stejně by ti to smazali 🙂

před 4192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Že já se smažil vůbec odpovídat. Dr.Axl s pobočníkem mi ji smazali!

před 4192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ad barbakan
Preto som dala aspoň úryvok z vašej odpovede. kým som dopísala svoju prvú časť, už vaša bola preč.

před 4192 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek