kajicek94

Je možné zaplatit testovací jízdy autem s instruktorem před „ostrým“ testem (jízdou) pro pořízení řidičáku?

Vím, že je možné zaplatit nějakou částku a v ní máte např. 2× opakování jízdy, ale zda není možnost jenom té testovací jízdy (nanečisto)

Odpovědi
aliendrone

Nevím jak to probíhá dnes, ale praktická zkouška (jízda) za mne probíhala v normálním denním silničním provozu s bengošem v autě, který říkal kam jet (takové to „na křížovatce doprava“ apod.)

Ergo pokud to probíhá stejně i dnes, tak už z principu nelze nastolit stejné dopravní podmínky a to ani kdyby byla zkušební trasa známa dopředu. :)

Drap

Testovací jízda je s komisařem. Můžeš si zakoupit kondiční jízdy, ale dělat test na nečisto asi nikde nepůjde.

Mp2

Udelej si v autoskole jizdu s instruktorem, on zná trasy komisaů..

Popripade mas kontakty na strankach odboru dopravy..

Komisař i kdyby ti chtel pomoct, neudela to, jeho ksicht je známy všude po mésté..

Jak řikam, instruktor zna trasy.. Dej mu mapu, ať ti nakreslí fixou trasu, ty si to projed na kole nebo s někym.. Nebo na googlu.. Podivej se kde jsou stopky.. A dej si pozor :)

Instruktoři se vétšinou neštiti ničeho a pracuji skoro zadarmo..

Dochy

S instruktorem, nebo s komisařem? S instruktorem si můžeš zaplatit kolik jízd chceš. Komisař bude vždy naostro.

(bez ohledu na jeho oblečení)