Je možné ve Spojeném království (UK) někde jet vpravo?

Odpovědi
MonkeyKing

Možná někde v Irsku nebo na polních cestách všude v UK

http://media.cmgdi­gital.com/sha­red/lt/lt_cache/thum­bnail/960/img/pho­tos/2012/08/10/ba/15/432­a_Drive-on-left-_258367a.jpg

anonym

Když tě ´nechytěj´…
Stalo se mi, že jsem v noci málem projel kruhák naopak (tedy jako ´doma´) – naštěstí jsem si všiml (a stejně široko-daleko nikdo nebyl).
Pak se mi chvíli líbilo, že na dálnici jedu 130, pořád v pravém pruhu a nikdo ´nezavazí´ – než mi došlo, že jedu 130 mph (cca 200 km/h) a to je vysoko nad povoleným limitem a místní se s ´pirátem´ hádat nebudou.