dust8

Je možné v nebi pak někomu nakopat beztrestně?

Nebo to bible zakazuje?

Odpovědi
Rokio

Pobyt v nebi je navěky, takže z něj nemůže být člověk vykázán, pokud se tam jednou dostane.

anonym

Vážně se chceš řídit zákazy a nařízeními v knize ve které najdeš třeba i tohle https://www.vi­ra.cz/texty/o­tazky-a-odpovedi/nemoralni-a-jine-rady-v-bibli (kamenování, schvalování otroctví, zabíjení, znásilňování,…) ?

anonym

Když ti na jednu stranu Bible umožní ukamenovat mladou ženu za to že svobodně zachází se svým vlastním životem dle vlastního uvážení, když tam najdeš schvalování otroctví, nabádání k zabíjení dětí „Nyní zabijte z dětí všechny mužského pohlaví i každou ženu, která poznala muže a obcovala s ním.“ když tam toto najdeš, tak této knize jistě nebude proti vůli komukoliv jakkoliv nakopat …