Kalim_YT

Je možné v automatu “túrovat” se zařazeným D?

Viděl jsem na videu jak typek turoval nějaké lambo tak že měl zařazené Drive, levou nohou držel brzdu a pravou mačkal plyn, je to možný? ( měl zařazené D, protože motor chvilku túroval, a pak to tak na 3 vteřiny vyhnal tak na 5000ot, a rozjel se)

Odpovědi
Edison

Možné to je. Co tomu ovšem říká poblázněná spojka a převodovka… to je jiná věc. Asi má dost peněz. Je ale také možné, že logika ví, že je sešlápnutá brzda a spojku proto prostě nesepne, i když podle otáček motoru by sepnnout měla. Jde o to, jak to programátoři zvládli.

Schluker

To, co popisujes, byl nejspis klasickej Launch control. Twn takhle funguje. A rozjezdy timto zpusobem extremne opotrebovavaji spojku a cele hnaci ustroji.