dust8

Je možné se s adminem domluvit na blokaci blížícího se stříbrného stavu, či je nutný nový účet? Nešel by reset účtu?

Nechci mít možnost mazat či pokud to jde i upravovat otázky a odpovědi.

Nejlepší odpověď
Edison

To se ptáš na špatném místě. Mail na adminy je dole.

Další odpovědi
nyjono

  1. proč se nezeptáš admina?
  2. vždyť mazat otázky a odpovědi nemusíš. Nikdo zlaté ani stříbrné nenutí.

Drap

Teoreticky je možné se s adminem domluvit, prakticky však velká naděje neni.