eRko007

Je možné cestovat cargo letadly?

Zdravím, potřebuji se jen zeptat. Myslíte si, že je možné cestovat letadly typu cargo? a tím nemyslím pouze na černo. Jestli třeba není nějaká možnost sehnat letenku právě tímto cargo letadlem? Ptám se z toho důvodu, že by to bylo levnější třeba než charterové lety. Dřív také fungovaly služby typu kurýr, že s nějakým zbožím, jste byli vyslání do částí světa za slušnou cenu, ale nevím, zdali to fungovalo i u nás :)

Předem díky!

Odpovědi
Dochy

Nemyslím, že je nutné používat ty posměšné komentáře… Předpokládám, že větší objemy přepravy zboží se řeší dost individuálně a věřím tomu, že i toto lze domluvit (pokud v daném letadle pro to je prostor). My, běžní smrtelníci, samozřejmě známe jen cestování pravidelnými lety s koupí letenky…

Edison

Ano, jako zviřátko by to jít mělo… 😁