Avatar uživatele
Adiska

Máte zkušenosti s parkováním u letiště Praha?

Ahojky, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s touto firmou http://www.letiste-parking.cz/ ? Nebráním se i dalším návrhům.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3342 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odkaz od Syd nabízí komplexnější servis a je to ověřenější firma.
Jinak podobných v okolních vesničkách je povícero, všechny vlastně profitují na přemrštěných cenách Ruzyně.
Pražáci už mají dávno systém zcela zdarma - příklad: kámoš jede na dovču do Egypta, já jedu s ním, po vyložení zavazadel jim auto přeparkuji u mne zdarma a při návratu mi mobilem dají avizo na přesný čas příletu a odbavení (i v noci charterem), abych se vešel do 15 min. limitu parkingu zdarma na nástup.
Finále - odjedou si sami domů a po cestě mne hodí na mou adresu.
Jednoduché a naprosto funkční bez ohledu na noční výpadky MHD.
Pro poučené - žádné zlodějské nákupy u letištních šejdířů (minerálka za 80 Kč a kafe téměř za cenu oběda).
Doplňuji:
ad hanulka, bydlíš kousek od Prahy, klíďo bys mohla aplikovat systém free, který jsem uvedl a jenž je vyzkoušený a ověřený.
(Až příště poletíš třeba do USA, hoď avizo do profilu, v dobách krize si musí lidé pomáhat).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Syd

S touhle ne, ale táta se teď vrátil z dovolený a využil při tom služeb firmy GO Parking. Říkal, že byl spokojenej. http://www.goparking.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

moje zkušenost zde
http://www.alexandria.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Přijde mi to jako dost potrhlá kratochvíle výstředních milionářů.
Máš-li něco takového v plánu, nic proti tvému gustu.
Schůdné a prosté řešení popisuje Dr.Axl.
Sám jsem se úspěšně auta a závislosti na něm zbavil asi před patnácti lety, takže čerstvou vlastní zkušenost s parazity tohoto druhu nemám. Stačí, že těch dalších už je nepočítaně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Děláme to samé jako Dr.Axl. Na Ruzyň turisty dovezeme, auto vezmeme domu (jsme mimo Prahu, ale v rozumné vzdálenosti) a poom zas na hodinu příletu k Ruzyni přijedeme. A někde v okolí počkáme na cinknutí, že jsou tam a tam připraveni na nástup.
Okolo letiště Ruzyně se nechá celkem dobře courat, případě utrácet, nebo někde na polňačce dospat.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
l.kajko

Já teda teď hodně používám srovnávače parkovišť, nebo jak to nazvat, funguje to na principu, že si zadáte datum odletu a příletu, město a vyjedou vám dostupný parkoviště u danýho letiště https://parkingunit.com/… . Přijde mi to docela fajn.

Avatar uživatele
sdsaf256

Je možnost i zaparkovat někde u obchodní centra atd. Tuhle možnost jsem zvažoval dokud jsem nenarazil na článek, který obsahoval i možnost poškození auta vandaly v procentech a přišlo mi to jako docela velká šance na to se vrátit a uvidět své autičko poškozené. Radši zvolte profesionální parkoviště. Tady je když tak ten článek: http://www.nicemagazine.cz/…

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
milena4556

Ahoj, já naposledy využila www.zaparkujteuletiste.cz . Jedná se o hlídané parkoviště. Ceny mají docela slušný a je to doopravdy poblíž letiště s dobrou přístupností. Dokonce myslím že nabízej i odvoz přímo na letiště.

před 1824 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aneta11

Ahoj,

kdybyste někdo potřeboval zaparkovat u Letiště Václava Havla v Praze, mám dobré zkušenosti s tímto parkovištěm http://www.parkovanir7.cz/. Je kousek od letiště a na letiště vás zdarma dovezou přímo k terminálu. Hlavně ceny jsou mnohem nižší než na letišti viz. http://www.parkovanir7.cz/….

Užijte si dovolenou

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Malá rada pro čekání - odbavení na příletu trvá cca 30 minut a nejbližší čekací místo je u benzinky Shell, pár minut od terminálů, je tam i bufet.
Sám jsem dělal na letišti project managera při stavbě terminálu Sever 2, takže mám dosud pár kartiček, třeba na služební parkoviště Letiště Praha nebo do zázemí Cargo, ale to je spíše osobní výsada těžko aplikovatelná pro ostatní.

před 3340 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek