Matouš4444

Co si myslíte o označení potraviny, která obsahuje E 120?

Už jsem vyhodil z lednice potraviny s označením E 120. Co si o tom myslíte? Je mi z toho úplně špatně co jsem našel za článek /http://www.sve­tovafakta.cz/to­hoto-brouka-kazdy-den-jime-potravinach

Původní neotázka
Je mi z toho na zvracení

Odpovědi
kodl67

Nevadí mi to

Určitě neškodnější než např.kyselina fosforečná v coca cole.

Legionář

Nevadí mi to

Možná se po čase ukáže (jako už mnohokrát, u různých potravin), že ten brouček zdraví prospívá.

Mc Merkurion

Nevadí mi to

… ty naděláš, někde brouky a hmyz jí, prej to má dost proteinů >>> furt lepší živej brouček než chemie (nesmíš číst každou blbost typu jedna bába povídala) …

Drap

Nevadí mi to

V běžných potravinách je celá řada různých hmyzů. Proč by měl právě tento vadit? O tomto se dozvíme, o jiných ne

brillant

Nevadí mi to

marci1

Škodlivost je 5/nejhorší/. Můžeš se podívat, které potraviny E120 obsahují.
http://www.zdra­vapotravina.cz/sez­nam-ecek/E120